Ege Temsilciliğimizin Misafirleri Vardı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Ege Temsilciliğimizin Misafirleri Vardı
06-12-2013
Ege Temsilciliğimizin Misafirleri Vardı

Ege Temsilciliğimizin Misafirleri Vardı

Deniz Feneri Derneği Ege Temsilciliği´ni dün Suriye´deki mazlumlar için çalışmalar yapan üç sivil toplum kuruluşundan oluşan bir heyet...
Deniz Feneri Derneği Ege Temsilciliği´ni dün Suriye´deki mazlumlar için çalışmalar yapan üç sivil toplum kuruluşundan oluşan bir heyet ziyaret etti.

Deniz Feneri Derneği Ege Temsilciliği´ni dün Suriye´deki mazlumlar için çalışmalar yapan üç sivil toplum kuruluşundan oluşan bir heyet ziyaret etti. Misafir heyet, International Medical Corps' tan Rorbbie Gillespie (Program Yöneticisi), yine Medical Corps´tan Ramadan Assi (Ülke Direktörü), Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği´nden İbrahim Vurgun Kavlak (Genel Koordinatör) ve Mülteciler ile Dayanışma Derneği´nden Pırıl Erçoban´dan oluşuyordu. Konuklarımız ile Derneğin İzmir Temsilcisi Harun Ece bir toplantı yaptı. Toplantıda İzmir´de ve Ege Bölgesi´nde bulunan Suriyeli muhacirler için Deniz Feneri´nin bugüne kadar yaptığı çalışmalar ve bundan sonraki süreç konuşuldu. Harun Ece, misafirlerimize Suriyeli sığınmacılar için üç yılı aşkın süredir Türkiye genelinde yapılan yardım faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Yapılan toplantı ve fikir alışverişinin ardından konuklarımız temsilciliğimizden ayrıldılar.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.