HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Esenler İyilik Fuarı Geçici Giyim Mağazamızın Açılışını İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu Beyefendi Gerçekleştirdi
20-04-2022
Esenler İyilik Fuarı Geçici Giyim Mağazamızın Açılışını İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu Beyefendi Gerçekleştirdi

Esenler İyilik Fuarı Geçici Giyim Mağazamızın Açılışını İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu Beyefendi Gerçekleştirdi

Esenler Belediyesi, içerisinde bulunduğumuz Ramazan ayında bir ilke imza atarak “İyilik Fuarı” etkinliği düzenledi.

Esenler Belediyesi, içerisinde bulunduğumuz Ramazan ayında bir ilke imza atarak “İyilik Fuarı” etkinliği düzenledi. Esenler Dörtyol Meydanı’nda İçişleri Bakanlığı himayelerinde gerçekleştirilen ve 14 sivil toplum kuruluşunun katılım sağladığı fuara Deniz Feneri Derneği Geçici Mağazası ve tanıtım standı kuruldu.

 

Türkiye’nin birçok ilini gezerek ihtiyaç sahiplerine alışveriş tadında giyim yardımı ulaştıran Geçici Giyim Mağazamızın Esenler İyilik Fuarı’ndaki açılışını İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Beyefendi gerçekleştirdi.

 

İyilik Okulu Sorumlusu Şakir Toraman Beyefendi gerçekleştirilen açılış ile alakalı duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti:

 

“Sivil toplum kuruluşlarının iyilik çatısı altında buluştuğu Esenler İyilik Fuarı’nda bizlere il il gezerek ihtiyaç sahibi ailelere giyim yardımında bulunduğumuz Geçici Giyim Mağazası projemizi burada da gerçekleştirme imkanı sağladılar. Bu vesile ile Esenler ilçemizde ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen ve giyim noktasında eksiklerini tespit ettiğimiz ailelerimizi mağazamızda misafir ediyoruz. Ayrıca standımızda ücretsiz kitaplarımız ve çocuklar için hediyelerimiz bulunuyor.
Bizlere her zaman desteklerini hissettiren ve toplumumuzu her daim iyiliğe teşvik eden Değerli İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu Beyefendi, İyilik Fuarı açılışı ardından giyim mağazamızın da açılışını gerçekleştirdi ve kendilerinin iyi dilekleriyle mağazamız faaliyete başladı. Derneğimiz, bağışçılarımız ve yardım ulaştırdığımız ailelerimiz adına Sayın Bakanımıza teşekkür ederiz.”

 

Geçici Giyim Mağazalarımıza destek vermek için; 1 mont, 1 kazak, 1 bot ve 1 pantolondan oluşan giyim setimizi 300 TL ile bağışlayabilirsiniz. SMS ile yardım için 5560’a GİYİM yazıp 10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

 

 

 

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.