Esra da Görmek İstiyor | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Esra da Görmek İstiyor
27-08-2013
Esra da Görmek İstiyor

Esra da Görmek İstiyor

Deniz Feneri Genel Merkezinde bulunan giyim mağazamızda her gün yeni ihtiyaç sahipleri sevindiriliyor. Mağazamızdan en fazla istifade edenler ...
Deniz Feneri Genel Merkezinde bulunan giyim mağazamızda her gün yeni ihtiyaç sahipleri sevindiriliyor. Mağazamızdan en fazla istifade edenler ise hiç şüphesiz çocuklar.

Deniz Feneri Genel Merkezinde bulunan giyim mağazamızda her gün yeni ihtiyaç sahipleri sevindiriliyor. Mağazamızdan en fazla istifade edenler ise hiç şüphesiz çocuklar. Bu çocuklardan bazıları var ki onların sıkıntıları erken yaşlardan itibaren başlamış. 4 yaşındaki Esra doğuştan görme engelli bir kız. Tedavi olabilmek için babası ve amcasıyla İstanbul´a gelmiş. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi´nde tedavisi devam eden Esra, babası ve amcası Deniz Feneri Gevherhan Sultan Misafirhanesi'nde kalıyorlar. Esra´nın amcası Murat´la kısa bir sohbet yaptık. 14 yaşındaki Murat, 7 kardeşin en küçüğü. "Ağabeyimle beraber yeğenimi tedavi ettirmek için geldim" diyor ve ekliyor, "İnşaallah en kısa zamanda iyileşir de evimize geri döneriz." Esra, babası ve amcası mağazamızdan kıyafetlerini aldıktan sonra sevin içinde ayrıldılar. Esra´ya Allah´tan acil şifalar diliyoruz. Deniz Feneri´nin İstanbul ve Ankara misafirhanelerinde Anadolu´nun çeşitli bölgelerinden tedavi için gelen hastaların refakatçilerine ve ayakta tedavisi süren hastalara hizmet devam ediyor.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.