Filistin´den Misafirlerimiz Vardı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Filistin´den Misafirlerimiz Vardı
23-11-2013
Filistin´den Misafirlerimiz Vardı

Filistin´den Misafirlerimiz Vardı

Deniz Feneri Derneği´ni bugün, Filistin İslami Hareketi ve Furkan Kutsal Kitap Kur´an Hafızlığı Vakfı yetkililerinden oluşan bir heyet ...
Deniz Feneri Derneği´ni bugün, Filistin İslami Hareketi ve Furkan Kutsal Kitap Kur´an Hafızlığı Vakfı yetkililerinden oluşan bir heyet ziyaret etti.

Deniz Feneri Derneği´ni bugün, Filistin İslami Hareketi ve Furkan Kutsal Kitap Kur´an Hafızlığı Vakfı yetkililerinden oluşan bir heyet ziyaret etti. Derneğin Zeytinburnu´ndaki genel merkezine konuk olan Filistin İslami Hareketi Başkanı ve Furkan Kutsal Kitap Kur´an Hafızlığı Vakfı Başkanı Halid Hasan El Dada´nın başkanlığındaki Filistin heyeti, Deniz Feneri İletişim Koordinatörü Recep Koçak ile görüştü. Kuruluş yetkilileri, Deniz Feneri´nden destek istediler. Filistin´ yetimlere destek, cami yapımı, Mescid-i Aksa´ya ziyaret turları ve hafız yetiştirme gibi çalışmalarda bulunan kuruluşlar, bu çalışmalarını geliştirmek için Deniz Feneri Derneği´nden yardım talebinde bulundular. Batı Şeria ve Gazze dışında, İsrail´in işgali altındaki bölgede faaliyet yapan Filistinli Sivil Toplum Kuruluşları Deniz Feneri Derneği ile işbirliği yapma arzularını dile getirdiler. Türkiye´nin son yıllarda bölgede ve dünyada gücünün artmış olmasından duydukları sevinci ifade eden misafirlerimiz, sohbet ve fikir alışverişinin ardından Genel Merkez´den ayrıldılar.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.