Gazze´de Selam Anaokulu Yeni Öğretim Yılına Başladı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Gazze´de Selam Anaokulu Yeni Öğretim Yılına Başladı
03-10-2013
Gazze´de Selam Anaokulu Yeni Öğretim Yılına Başladı

Gazze´de Selam Anaokulu Yeni Öğretim Yılına Başladı

Gazze´de 150 yetime eğitim veren ve tüm masrafları Deniz Feneri tarafından karşılanan Selam Anaokulu, yeni eğitim-öğretim yılına dedi. ...
Gazze´de 150 yetime eğitim veren ve tüm masrafları Deniz Feneri tarafından karşılanan Selam Anaokulu, yeni eğitim-öğretim yılına "merhaba" dedi.

Gazze´de 150 yetime eğitim veren ve tüm masrafları Deniz Feneri tarafından karşılanan Selam Anaokulu, yeni eğitim-öğretim yılına "merhaba" dedi. Selam Anaokulu´nun açılış töreninde Deniz Feneri Derneği, yetim öğrencilere giyim ve kırtasiyeden oluşan hediyeler verdi. Minik yetimler, hem okullarının açılmasının mutluluğunu hem de aldıkları güzel hediyelerden duydukları sevinci bir arada yaşadılar. Yetimleri sevindirmek, onlara destekte bulunmak söz konusu olduğunda yardımlarını esirgemeyen hayırseverlerimiz bu güzel işin baş mimarları oldular. Bağışlarıyla Selam Anaokulu´nun ihtiyaçlarının karşılanmasına ve eğitimin devam etmesine destek olan hayırseverlerimize, yetim öğrenciler ve derneğimiz adına teşekkür ederiz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.