Gazze'ye İlaç Takviyesi | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Gazze'ye İlaç Takviyesi
29-11-2012
Gazze'ye İlaç Takviyesi

Gazze'ye İlaç Takviyesi

Gazze'de ilaç ve gıda dağıtımı gerçekleştirecek Deniz Feneri, yardımlarını Gazze'de kullanılan 460 tür ilaçtan tamamen tükenen 170'i ...
Gazze'de ilaç ve gıda dağıtımı gerçekleştirecek Deniz Feneri, yardımlarını Gazze'de kullanılan 460 tür ilaçtan tamamen tükenen 170'i üzerinde yoğunlaştırıyor.

Deniz Feneri, yardımlarını Gazze'de kullanılan 460 tür ilaçtan tamamen tükenen 170'i üzerinde yoğunlaştırıyor. Deniz Feneri Gazze'de ilaç ve gıda dağıtımı gerçekleştirecek. Deniz Feneri Derneği, her zaman destek olduğu Filistin Halkına yardım ulaştırmak için bir kez daha harekete geçti. 14 yıldır Dünyanın neresinde olursa olsun yoksullar ve ihtiyaç sahipleri için çalışan Deniz Feneri tüm dünyanın gözleri önünde ezilen bir halk için; Gazze halkı için bir kez daha devrede. Deniz Feneri, Gazze'deki hastanelerde kullanılan 460 kalem ilaçtan tamamen tükendiği belirtilen 170 çeşit ilacı temin etmek çalışmalarını sürdürüyor. Gazze'deki acil ihtiyacı belirleyen Deniz Feneri, ilaçları temin edebileceği kaynakları tespit ederek satın alma ve lojistik sürecini tamamlamak üzere. Mısır'dan temin edilecek ilaçlar hızla Gazze'ye ulaştırılarak hastanelere dağıtılacak. Deniz Feneri, Gazze'de ayrıca gıda yardımı dağıtımı da gerçekleştirecek. Konu ile ilgili bilgi veren Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz; Bir kez daha Gazzeli kardeşlerimizden yardım çağırısı aldık. Elimizdeki imkânları Gazzeli kardeşlerimiz için seferber ediyoruz. İlk etapta Gazze'ye 100.000 Lira değerinde yardım götürüyoruz. Mısır'dan ilaç ve gıda satın alarak Gazzeli kardeşlerimize bizzat kendimiz ulaştıracağız. Yardımların devamı için hayırseverlerin desteğine ihtiyacımız var. Gazzeli kardeşlerine yardım ulaştırmak isteyen tüm hayırseverleri Deniz Feneri'ne acil bağış yapmaya çağırıyorum. Gazzeli kardeşlerimizi her zaman bağrımıza basıyoruz, Filistin yalnız kalmayacak dedi.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.