HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Gençlik İyilikte Buluşuyor
18-12-2015
Gençlik İyilikte Buluşuyor

Gençlik İyilikte Buluşuyor

Bozok Üniversitesi'nde, Deniz Feneri Derneği tarafından organize edilen 'Üniversiteliler İyilikte Buluşuyor' konulu tanıtım programı gerçekleştirildi.

Bozok Üniversitesi'nde, Deniz Feneri Derneği tarafından gerçekleştirilen "Üniversiteliler İyilikte Buluşuyor" konulu tanıtım programı düzenlendi. Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse ve çok sayıda öğrenci katıldı.

 

‘Gence İyilik Yakışır’ projesi ve ‘Gençlik İyilikte Buluşuyor’ adı altında gerçekleştirilen sosyal yardımlaşma programlarıyla ilgili bilgiler veren Deniz Feneri Derneği Ankara Temsilcisi Hamit Kunt, iyiliğe dair görseller sunarak deneyimlerinden ve Deniz Feneri Derneği’nin yaptığı faaliyetlerden bahsetti.

 

Kötülüğün kol gezdiği dünyada iyiliğe dair sözden ziyade uygulamayı, paylaşımlar çerçevesinde yapılan ve planlanan iyilik projeleriyle, gençlerin davranış ve eylemleriyle birlikte yaşadığımız toplumda iyiliğin önemi ve kıymetinin anlatıldığı program, Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse tarafından üniversite adına plaket takdimiyle sona erdi.

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.