Gezici Giyim Mağazamız Çorum'da

30-05-2009

Bir Deniz Feneri Gezici Giyim Mağazası da Çorum'da açıldı. Deniz Feneri, son 3 yılda Çorum'dan 8 bin 405 aileye; 5 milyon 140 bin 747 TL eşya...

Bir Deniz Feneri Gezici Giyim Mağazası da Çorum'da açıldı. Deniz Feneri, son 3 yılda Çorum'dan 8 bin 405 aileye; 5 milyon 140 bin 747 TL tutarında nakit, gıda, giysi, eşya ve eğitim yardımı ulaştırdı.

Bir Deniz Feneri Gezici Giyim Mağazası da Çorum'da açıldı. Mağaza açılışına Çorum Belediye Başkan Vekili Zeki Gül, Deniz Feneri Derneği yetkilileri ve Çorum gönüllüleri katıldı. Belediye Başkan Vekili Zeki Gül, Deniz Feneri Derneği gönüllüsü olduğunu belirterek, hayır sahiplerine derneğe destek olma çağrısında bulundu. Derneğe katkı sağlayan ya da sağlamayı düşünen herkesin şüpheye mahal vermeden katkıda bulunabileceğini dile getiren Gül, "Yaptığınız ya da yapacağınız bütün katkılar kesinlikle ihtiyaç sahiplerine ulaşacaktır. Bir kaşık suda fırtına koparmaya çalışanlar, hayrın önüne geçmeye çalışanlar maalesef bazı vatandaşlarımızın olumsuz etkilenmesine sebep oldular. Aleyhte yayınlar, ihtiyaç sahiplerine ulaşacak yardımların azalmasına veya bazı yardımların kesilmesine neden oldu. Biz Deniz Feneri 'nin düzgün çalıştığına inanıyoruz" dedi. 7 Haziran'a kadar açık kalacak giyim mağazasında Deniz Feneri tarafından yoksulluğu tespit edilen 500 aileden iki bin ihtiyaç sahibi vatandaşımız giysi yardımı alacak. Deniz Feneri , son 3 yılda Çorum'dan 8 bin 405 aileye; 5 milyon 140 bin 747 TL tutarında nakit, gıda, giysi, eşya ve eğitim yardımı ulaştırdı.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam