Haberler

Güzide Özdilek Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileriyle Buluştuk

26-03-2022

Deniz Feneri Derneği olarak sürdürdüğümüz “İyilik Okulu” projesi kapsamında Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde Güzide Özdilek Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile buluştuk.

Deniz Feneri Derneği olarak sürdürdüğümüz “İyilik Okulu” projesi kapsamında Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde Güzide Özdilek Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile buluştuk. Toplamda 1100 öğrenciye iki sunum halinde gerçekleştirdiğimiz anlatı yeni iyilik çalışmalarına vesile oldu.

Sunum sonrasında iyilik gönüllüsü öğrencilerimizle Dünya Yetimler Günü’nde Afrika’daki yetim kardeşlerine iftar programı düzenlemek üzere sözleştik. Böylelikle iyiliğin mesafe tanımadığı, kalplerin bir olduktan sonra kıtalar ötesindeki kardeşlerimizle bir sofraya oturabileceğimizi öğrencilerimize anlatmış olduk.


Deniz Feneri Derneği İyilik Okulu Sorumlusu Şakir Toraman Beyefendi bu güzel buluşma ile alakalı düşüncelerini şöyle ifade etti:

“İyilik Okulu projemizin en aktif okullarından biri olan Güzide Özdilek Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile buluştuk. Okulumuzun idarecileri ve öğretmenleri projemizin önemine vakıflar ve öğrencileri iyiliğe teşvik ediyorlar. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize, duyarlı velilerimize ve değerli öğrenci kardeşlerimize teşekkür ederiz.”

Sizler de iyiliğin yeryüzünü kuşatması ve açılan yaraların sarılması için “İyilik Okulu” projemizde gönüllü olarak yardım çalışmalarımıza katılabilirsiniz.

Toplam