HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Habeşli Abdülkadir’in Selamı Var!
08-02-2022
Habeşli Abdülkadir’in Selamı Var!

Habeşli Abdülkadir’in Selamı Var!

Deniz Feneri Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği tarafından gözündeki rahatsızlık için seferber olunan Habeşli Abdülkadir’den iyi haberler var.

Deniz Feneri Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği tarafından gözündeki rahatsızlık için seferber olunan Habeşli Abdülkadir’den iyi haberler var.

 

Afrika’da sağlık imkanlarının yetersiz oluşundan kaynaklı milyonlarca insan hayatı boyunca hiç doktor görmeden ve hastalıklarının giderilmesi için muayene olamadan vefat ediyor. Yine milyonlarca insan hayatını kısıtlayan ve yaşamını zorlaştıran şikayetlerini ömür boyu taşıyacağı bir imtihan olarak kabulleniyor.

 

Deniz Feneri Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Doğan Selçuk Beyefendi, Habeşli Abdülkadir ile tanışmaları ve sürecin işleyişi ile alakalı gelişmelerini şöyle ifade etti:

 

“Bundan bir sene evvel katarakt ameliyatları yapmak için gittiğimizde tanıştık Habeşli Abdülkadir ile. Yüz kısmına baskı yapan, gözünde tahribata neden olan ve hava yollarını daraltan bir kitlesi vardı. Türkiye’ye döner dönmez Deniz Feneri Derneği Afyonkarahisar Temsilciliği ile Kütahya gönüllü ve bağışçılarını bir araya getirerek topladığımız yardımlar ile altı ay önce geçirdiği ameliyat ve altı aydır uygulanan ilaç tedavisiyle iyileşmeye başladı.

Sol gözü hiç kapanmıyordu. Şimdi daha rahat uyuyor. Bizlere de Habeş topraklarından selam ve dua ediyor.”

 

Sizler de bu mutluluğa ve daha nicesine ortak olmak, mazlumların yarasını sarmak ve hayatlarına dokunmak için "Genel Bağış” üzerinden katkıda bulunabilirsiniz. Sizin desteğinizle bir muhtaç daha sevinebilir.

 

 

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.