Her Perşembe Akşamı 21:45'te Hilal Tv'de Buluşalım | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Her Perşembe Akşamı 21:45'te Hilal Tv'de Buluşalım
08-06-2011
Her Perşembe Akşamı 21:45'te Hilal Tv'de Buluşalım

Her Perşembe Akşamı 21:45'te Hilal Tv'de Buluşalım

21:45'te canlı yayınlanan Deniz Feneri programını Yusuf Özkan Özburun sunuyor.

Deniz Feneri programı perşembe akşamı Hilal Tv'den canlı olarak geliyor ekranlarınıza. 21:45'te canlı yayınlanan programı Yusuf Özkan Özburun sunuyor. Deniz Feneri´nin Ramazan Ağabey´i İbrahim Uğurlu da aile ziyaretleri ile programa renk katıyor. Deniz Feneri'nin yardım ulaştırdığı, dardan kurtardığı ailelerin hikayelerinin yer aldığı programda bu Perşembe izleyecekleriniz;

 

Melek Çiçek'in Yaşam Hikayesi: Eşi 6 yl önce vefat eden Melek Hanım 3 çocuğuna hem anne hem baba olmaya çalışmaktadır. Hiç bir geliri olmayan ve kirada oturan aile, hepsi başarılı birer öğrenci olan çocuklarının eğitimi için destek istiyor.

 

Şeyma Buluttekin'in Yaşam Hikayesi: Eşi tarafından terkedilen Şeyma Hanım 6 yıldır kanser tedavisi görüyor. 9 yaşındaki tek çocuğuyla birlikte tedavi için sık sık İstanbul'a gelip giden Şeyma Hanım, Deniz Feneri misafirhanesinde kalıyor.

 

Hoş Geldin Bebek: Deniz Feneri'nin uzun yıllardır uyguladığı bu sempatik proje çerçevesinde yaşanan mutlu bir gün yansıyacak ekranlara. İhtiyaç sahibi anne adayları ve yeni doğum yapmış anneler proje kapsamında Deniz Feneri Gevherhan Sultan Misafirhanesi'nde biraraya geldi. İçinde bebeklerin 1 yaşına kadar giyecekleri pek çok malzeme bulunan Deniz Feneri hediye setleri, dünyaya imkansızlıklar içinde gözlerini açan ya da açması beklenen bebeklerin ilk hediyesi oluyor.

 

Bir Başarı Öyküsü: Deniz Feneri bir azim ve başarı öyküsü getirecek ekranlara. Azimli bir anne ve Otistik kızı Rabia'nın hayatla, prosedürlerle mücadelesi ve bu mücadele sonunda geldikleri yer Deniz Feneri'nde... Deniz Feneri'nin geçen hafta yaptığı yardımları içeren faaliyet raporu ve yoksulluk haberleri ile Deniz Feneri son bulacak. Tüm Deniz Feneri sevenleri Perşembe akşamları saat 21:45´te iyiliği paylaşmak üzere ekran başına, Hilal TV´ye bekliyoruz. Programı perşembe akşamları www.hilaltv.org adreslerinden de canlı olarak izleyebilirsiniz. Canlı yayını kaçıranlar için Cuma günleri 13:00'da tekrarlanan Deniz Feneri programını yine aynı adresten izleyebilirsiniz

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.