Haberler

Hürriyet Yazarı Yalçın Bayer Yalana Yataklık Etti

26-11-2009

25 Kasım 2009 Çarşamba günü, Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer'in köşesinde Deniz Feneri'ne çirkin bir itham ve saldırıda bulunuldu....

25 Kasım 2009 Çarşamba günü, Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer'in köşesinde Deniz Feneri'ne çirkin bir itham ve saldırıda bulunuldu.

25 Kasım 2009 Çarşamba günü, Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer'in köşesinde Deniz Feneri 'ne çirkin bir itham ve saldırıda bulunuldu. Deniz Feneri 'nin kurban oyunu başlıklı alıntıda Anafen Dershanesi Kazasker Şubesi'nin, öğrencilerinden bir puzzle satarak gelir elde etmelerini ve bu geliri Deniz Feneri 'ne bağışlamalarını istediğini duyurdu. Deniz Feneri 'nin haberdar olmadığı, Dershane yöneticilerinin de kesin bir dille yalanladığı bu haber bazı internet siteleri tarafından da kullanıldı. Deniz Feneri 'nin iftiralara karşı hukuki mücadelesi devam etmektedir ve yaşanan bu son olay da hukuki arenada yerini alacaktır. İlgili sitelerden yalan haberlerini acilen düzeltmelerini, bir yardım kuruluşunun yıpratılmasına alet olmamalarını bekliyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyururuz. Konuyla ilgili dershane yönetimi de Hürriyet Gazetesi'ne düzeltme talebi gönderdi.

Toplam