HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Hürriyet Yazarı Yalçın Bayer Yalana Yataklık Etti
26-11-2009
Hürriyet Yazarı Yalçın Bayer Yalana Yataklık Etti

Hürriyet Yazarı Yalçın Bayer Yalana Yataklık Etti

25 Kasım 2009 Çarşamba günü, Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer'in köşesinde Deniz Feneri'ne çirkin bir itham ve saldırıda bulunuldu....

25 Kasım 2009 Çarşamba günü, Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer'in köşesinde Deniz Feneri'ne çirkin bir itham ve saldırıda bulunuldu.

25 Kasım 2009 Çarşamba günü, Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer'in köşesinde Deniz Feneri 'ne çirkin bir itham ve saldırıda bulunuldu. Deniz Feneri 'nin kurban oyunu başlıklı alıntıda Anafen Dershanesi Kazasker Şubesi'nin, öğrencilerinden bir puzzle satarak gelir elde etmelerini ve bu geliri Deniz Feneri 'ne bağışlamalarını istediğini duyurdu. Deniz Feneri 'nin haberdar olmadığı, Dershane yöneticilerinin de kesin bir dille yalanladığı bu haber bazı internet siteleri tarafından da kullanıldı. Deniz Feneri 'nin iftiralara karşı hukuki mücadelesi devam etmektedir ve yaşanan bu son olay da hukuki arenada yerini alacaktır. İlgili sitelerden yalan haberlerini acilen düzeltmelerini, bir yardım kuruluşunun yıpratılmasına alet olmamalarını bekliyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyururuz. Konuyla ilgili dershane yönetimi de Hürriyet Gazetesi'ne düzeltme talebi gönderdi.

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.