İdlib'te Ramazan Yardımlarımız Mazlumları Sevindirmeye Devam Ediyor

13-04-2022

Deniz Feneri Derneği, savaşın başladığı ilk günden bu yana yardım çalışmalarını sürdürdüğü Suriye’de Ramazan ayının daha rahat yaşanabilmesi için mazlum ailelere 2500 adet gıda kolisi ulaştırdı ve iftar için 400 paket sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirdi.

Deniz Feneri Derneği, savaşın başladığı ilk günden bu yana yardım çalışmalarını sürdürdüğü Suriye’de, Ramazan ayında da mazlumların yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Ramazan ayı başında muhacir kardeşlerimiz için 2.500 adet gıda kolisi ve iftar için 400 paket sıcak yemek yardımı ulaştırdık.

Derneğimiz, savaş ve beraberinde gelen sıkıntılardan ötürü insani yaşam koşullarının altında hayatın devam ettiği Suriye’de yardım faaliyetlerini Ramazan ayında daha da arttırarak devam ettiriyor.Deniz Feneri Derneği Suriye Sorumlusu Ömer Şehirli Beyefendi artarak devam eden insani yardım çalışmalarına dair duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti:

“Yılın her günü İdlib’teki ihtiyaç sahibi ailelerin dertlerine derman olmak için bölgede çalışmalarımız sürüyor. Ancak Ramazan ayının tüm Müslüman alemi için başka bir anlamı var. Bu manayı Suriye’deki mazlum kardeşlerimizin de beraberce yaşayabilmesi gayemizdir. Bu sebeple çalışmalarımıza hız katarak ailelerimizin öncelikli ihtiyaçlarını gidermek için çabalıyoruz.”

Yıllardır süren insanlık dramına karşı seyirci kalmamak adına, açılan yaraların sarılmasına katkıda bulunmak için “Suriye Kamplarına Yardım” yapabilir ve iyiliğin iyileştirici gücüyle komşu kardeşlerimizin derdine derman olabilirsiniz.

Sizler de ülkemiz ve kardeş coğrafyalarımızda ihtiyaç sahibi ailelerin Ramazan ayında da yalnız olmadıklarını hissettirmek için “Bağışlayın Bereketlensin” kalpler dayanışmanın ışığıyla iyileşsin!

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam