İftarda Buluşuyoruz

31-08-2010

Birleşik Arap Emirlikleri Halife Bin Zayed Al Naheyan Vakfı'nın bağışlarıyla Deniz Feneri yardım alan, gönüllü ve bağışçılarıyla bu ...

Birleşik Arap Emirlikleri Halife Bin Zayed Al Naheyan Vakfı'nın bağışlarıyla Deniz Feneri yardım alan, gönüllü ve bağışçılarıyla bu akşam aynı iftar sofrasında buluşuyor.

Deniz Feneri yıllardır İftarda Buluşuyoruz projesi kapsamında yardım alan aileleri, gönüllüleri ve bağışçılarıyla aynı iftar sofrasında bir araya geliyor. Aynı sofrayı paylaşan davetliler geniş bir aile olmanın ve aynı sohbeti paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu kapsamdaki iftarlardan biri de bu yıl Birleşik Arap Emirlikleri Halife Bin Zayed Al Naheyan Vakfı'nın bağışlarıyla İstanbul Edirnekapı Mihrimah Sultan Düğün Salonu'nda gerçekleştiriliyor. 4 gün boyunca sürecek iftarlarda toplam 3.000 kişi orucunu açacak. Vakıf ayrıca kendi yemeğini yapamayan yaşlı ve hastaların evine 1.000 öğün sıcak iftar ve sahur yemeği ulaştırılması için de Deniz Feneri'ne bağış yaptı. Birleşik Arap Emirlikleri Halife Bin Zayed Al Naheyan Vakfı'na tüm yardım alan ailelerimiz adına teşekkür ediyoruz. Siz de ihtiyaç sahibi ailelere toplu iftar vermek ya da kendi yemeğini yapamayan yaşlı ve hastaların evine sıcak iftar ve sahur yemeği göndermek isterseniz bağış yapabilirsiniz.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam