İnternet Üzerinden Kurban Bağışı Kabulü Sona Erdi | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv İnternet Üzerinden Kurban Bağışı Kabulü Sona Erdi
17-11-2010
İnternet Üzerinden Kurban Bağışı Kabulü Sona Erdi

İnternet Üzerinden Kurban Bağışı Kabulü Sona Erdi

Dileyenler dernek merkezlerimiz ile Ankara ve İstanbul Adak Kurban Kesim Merkezlerimizde bayramın 2. günü akşamına kadar kurban bağışlarını...
Dileyenler dernek merkezlerimiz ile Ankara ve İstanbul Adak Kurban Kesim Merkezlerimizde bayramın 2. günü akşamına kadar kurban bağışlarını yapabilirler.

Deniz Feneri 2010 yılı için yurt içinde ve yurtdışında yaptığı kurban kesim organizasyonunda kotalarını doldurduğundan internet üzerinden kurban bağışı kabulünü durdurmuştur. Dileyen hayırseverler bayramın 2. günü akşamına kadar dernek merkezlerimize gelerek yurt içi ve yurt dışı kurban bağışında bulunabilirler. Ayrıca Ankara ve İstanbul Adak Kurban Kesim Merkezlerimizde, bayramın 3. gününe kadar kendieri seçerek ve kurbanlarının başında durarak kurbanlarını kestirebilirler. (Not: Adak kurban kesim merkezlerimizde satılan kurbanlıkların ücretleri farklıdır.) İstanbul Aşevi ve Adak Kurban Kesim Merkezi Adres: Necip Fazıl Mah. İnönü Cad. Cami Sok. No: 6 Ümraniye / İstanbul Tel: 0216 466 66 03 Ankara Adak Kesim Merkezi Adres: Eski Köy Yolu Cad. No:23 Pursaklar/Ankara Tel:0312 527 30 30 Faks: 0312 527 30 31 Yurt içinde 3 ilde ve yurt dışında Pakistan, Sudan, Nijer ve Bağladeş'te kurban kesim işlemi şu anda devam etmekte. Değerli bağışçılarımıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz. Bayramınız mübarek olsun.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.