Haberler

İstanbul Şubemiz İhtiyaç Sahibi Ailelerimize Gıda, Giyim ve Yakacak Yardımı Ulaştırdı

31-01-2022

Deniz Feneri Derneği İstanbul Şubesi, ihtiyaç sahibi ailelerin kışın zorlu koşullarını en asgari etkiyle atlatması adına azami çaba sarf ediyor.

Deniz Feneri Derneği İstanbul Şubesi, ihtiyaç sahibi ailelerin kışın zorlu koşullarını en asgari etkiyle atlatması adına azami çaba sarf ediyor.

İhtiyaç sahibi ailelerin evlerine gerçekleştirilen ziyaretlerle toplamda 590 aileye gıda, 10 aileye giyim ve 3 aileye yakacak teslim edildi. Teslim edilen yardımlarla ailelerin mutfak ihtiyaçlarının büyük bir bölümü karşılandı, giyim ve yakacak eksikleri giderildi.

Deniz Feneri Derneği İstanbul Şube Lojistik Yetkilisi Osman Sever Beyefendi, gerçekleştirilen yardım çalışması ile alakalı duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti:

“Soğuk kış günlerinde zorlu şartlara rağmen ailelerimizin yanındayız. Her ne olursa olsun koşturmaya Deniz Feneri olarak devam edeceğiz. Her ailenin teşekkürü ise gözlerinden okunuyordu. Rabbim bu hayırlara vesile olan bağışçılarımızdan razı olsun.”

Ailelerimize ulaştırılan bir adet gıda kolisinde; bezelye konserve, bisküvi, bulgur, makarna, çay, puding, çokokrem, kırmızı mercimek, hazır çorba, nohut, pirinç, salça, sıvı yağ, şehriye, toz şeker, tuz, un ve zeytin bulunuyor.

Sizler de ihtiyaç sahibi ailelerimizin mutfak ihtiyaçlarının giderilmesi için “Kumanya Bağışı” yapabilir, kışın zorlu şartlarına dayanmakta en çok zorlanan yavrularımıza giysi yardımı için “Çocuklar Üşümesin” projemize destek olabilirsiniz.

Toplam