HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv İyi Niyet ve İş Birliği Protokolü
30-03-2022
İyi Niyet ve İş Birliği Protokolü

İyi Niyet ve İş Birliği Protokolü

Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneği Genel Başkanı Sn. Rıza Yorulmaz ve beraberindeki heyet derneğimize ziyaret gerçekleştirdi ve iki kurum arasında iyi niyet ve işbirliği protokolü imzalandı

Genel Merkezimize gerçekleştirilen ziyarette Cihannüma Genel Başkanı Rıza Yorulmaz, Cihannüma Genel Başkan Yardımcısı (Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler Başkanı) Av. Cavit Tatlı, Cihannüma Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Koç Beyefendileri Deniz Feneri Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Deniz Feneri Yönetim Kurulu Üyesi Av. İsmail Tuğrul, Deniz Feneri Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Cerrahoğlu, Deniz Feneri Genel Kurul Üyesi Mehmet Altundal ve Deniz Feneri Genel Müdürü Fatih Şanal Beyefendiler karşıladı.

 

İyi niyet ve gönüllülük ilkeleri kapsamında karşılıklı olarak yardımlaşma, gerektiğinde birlikte hareket etme, yurt içinde ve yurt dışında yeni projeler üretme, mevcut projelerin tamamlanmasında ve devam ettirilmesinde birbirlerine imkanları ölçüsünde maddi ve manevi destek olunması hususunda Deniz Feneri Derneği ile Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneği arasında “İyi Niyet ve İş Birliği Protokolü” imzalandı.

 

Gerçekleştirilen ziyaret ile iyi niyet ve işbirliği protokolü hakkında Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz Beyefendi düşüncelerini şöyle iletti:

“Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneğimizin saygıdeğer başkan ve yöneticilerini derneğimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Derneğimizin devam eden ve ileride uygulanması planlanan yurt içi ve yurt dışı projeleri hakkında istişarede bulunmak çalışmalarımıza bereket olarak dönecektir. Özellikle önümüzdeki günlerde kavuşmak için duacısı olduğumuz mübarek Ramazan ayı ile beraber derneklerimizin iyilik hikayeleri yazması için mücadele edeceğiz. Bu protokolün ve devamında gerçekleşecek projelerimizin hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”

 

Deniz Feneri Ailesi olarak, bizler de derneğimiz ve Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneği arasında imzalanan iyi niyet ve işbirliği protokolünün yurt içi ve yurt dışında mazlumların yaralarının sarılması için vesile olmasını temenni ediyoruz.

 

 

 

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.