HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv İyilik Gemisi Lübnan’a Uğurlandı
02-04-2022
İyilik Gemisi Lübnan’a Uğurlandı

İyilik Gemisi Lübnan’a Uğurlandı

Lübnan'da yaşayan Filistinli ve Suriyeli mültecilere yardım için AFAD'ın koordine ettiği “İyilik Gemisi"'ne Deniz Feneri Derneği olarak 100 ton un yardımı ulaştırdık.

Lübnan'da yaşayan Filistinli ve Suriyeli mültecilere yardım için AFAD'ın koordine ettiği “İyilik Gemisi"ne Deniz Feneri Derneği olarak 100 ton un yardımı ulaştırdık.

 

Lübnan’a insani yardım götüren İyilik Gemisi’ni uğurlamak üzere Mersin Taşucu Limanı’nda bulunan Deniz Feneri Derneği Akdeniz Temsilcisi Mehmet Sargın Beyefendi duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti:

 

Güzel bir uğurlama töreni ile Lübnan’a gemimizi uğurladık. Lübnan’daki kardeşlerimiz gerçekten zor durumda hayata tutunmaya çalışıyorlar. Ramazan ayı öncesinde yaklaşık 1000 tonluk yardım malzemesini 19 STK bir olarak ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırmak büyük bir lütuf. Rabbim bu birlik beraberliğin daima devamını da nasip eylesin inşallah. Bizler de Deniz Feneri Derneği olarak bu seferberliğe katkı sağlamaktan onur duyuyoruz.”

 

Sizler de “Genel Bağış” yaparak acil durumlarda kardeş coğrafyalarımıza ulaştırdığımız yardımlara katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.