HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Kastamonu Temsilciliğimiz Ramazan Ayında İyilik Ziyaretlerini Sürdürüyor
06-04-2022
Kastamonu Temsilciliğimiz Ramazan Ayında İyilik Ziyaretlerini Sürdürüyor

Kastamonu Temsilciliğimiz Ramazan Ayında İyilik Ziyaretlerini Sürdürüyor

Deniz Feneri Derneği Kastamonu Temsilciliği, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Deniz Feneri Derneği Kastamonu Temsilciliği, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor.Sosyal incelemeler neticesinde ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen 50 kişiye giyim, 25 aileden 125 kişiye yemek, gıda, sebze ve pide, 4 aileye ise nakdi yardım ulaştırıldı. Ramazan ayı boyunca hızla devam edecek ziyaretler her aileye ihtiyacı doğrultusunda yardım ulaştırmak üzere planlanıyor.Deniz Feneri Derneği Kastamonu Temsilcisi Halit Bitkin Beyefendi gerçekleştirilen yardım çalışmaları hakkında duygularını şöyle ifade etti:

 

“Ramazan ayının bereketini her sene olduğu gibi bu sene de hissediyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerimizin de bu ayı maneviyatına uygun geçirebilmeleri için maddi engellerin aşılması noktasında elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Nasipse Ramazan ayı boyunca altı ilçedeki ihtiyaç sahibi evlere düzenlenecek ziyaretlerimize besmele çekmiş bulunmaktayız.”

 

Ailelerimize ulaştırılan bir adet gıda kolisinde; bezelye konserve, bisküvi, bulgur, makarna, çay, puding, çokokrem, kırmızı mercimek, hazır çorba, pekmez, nohut, pirinç, salça, sıvı yağ, şehriye, toz şeker, tuz, un ve zeytin bulunuyor.

 

Sizler de “Genel Bağış” çalışmamıza destek olarak ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ihtiyaç duydukları alanlarda katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.