Kastamonu Temsilciliğimiz Sinop'taki İhtiyaç Sahibi Ailelerin Kapısını Çaldı

21-03-2022

Deniz Feneri Derneği Kastamonu Temsilciliği, Sinop’ta daha önceden sosyal incelemesi yapılarak ihtiyaçları tespit edilen ailelere yardımlarını teslim etti.

Deniz Feneri Derneği Kastamonu Temsilciliği, Sinop’ta daha önceden sosyal incelemesi yapılarak ihtiyaçları tespit edilen ailelere yardımlarını teslim etti.

Sinop Merkez, Boyabat, Durağan ve Gerze ilçelerinde ihtiyaç sahibi ailelerimizin kapısını çalan yetkililerimiz; 90 aileye gıda kolisi, 8 aileye giyim, 1 aileye ev eşyası, 2 aileye ise nakdi yardım ulaştırdı. Ayrıca “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında Boyabat Devlet Hastanesi’ne 30 adet bebek seti hediye edildi.

Deniz Feneri Derneği Kastamonu Temsilcisi Halit Bitkin Beyefendi gerçekleştirilen yardım çalışması ile alakalı duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti:

Ailelerimiz bizleri görünce mutlu oluyorlar. Bu mutluluk yalnızca yardım tesliminden değil, hatırlanmaktan ve destek görmekten kaynaklanıyor. Şükürler olsun ki Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında bu çalışmaları gerçekleştiriyor, veren el ve alan el arasındaki köprü oluyoruz. Allah tüm bağışçılarımızdan razı olsun.

Ailelerimize ulaştırılan bir adet gıda kolisinde; bezelye konserve, bisküvi, bulgur, makarna, çay, puding, çokokrem, kırmızı mercimek, hazır çorba, pekmez, nohut, pirinç, salça, sıvı yağ, şehriye, toz şeker, tuz, un ve zeytin bulunuyor.

Takdimi gerçekleştirilen “Hoş Geldin Bebek” projesi hediye paketleri bebek ayakkabısı, beresi, takım elbisesi, kilotlu çorabı, pijaması, şortu, pantolonu, hırkası, yeleği ve tişörtlerinden beşer parçayı kapsıyor.

Sizler de “Genel Bağış” çalışmamıza destek olarak ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ihtiyaç duydukları alanlarda katkıda bulunabilirsiniz.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam