Kırım´dan Misafirlerimiz Vardı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Kırım´dan Misafirlerimiz Vardı
21-12-2013
Kırım´dan Misafirlerimiz Vardı

Kırım´dan Misafirlerimiz Vardı

Deniz Feneri Derneği´ni dün Kırım Özerk Cumhuriyeti´nde faaliyet gösteren Emel Sivil Toplum Kuruluşu Al-Araid´den yetkililer ziyaret ...
Deniz Feneri Derneği´ni dün Kırım Özerk Cumhuriyeti´nde faaliyet gösteren Emel Sivil Toplum Kuruluşu Al-Araid´den yetkililer ziyaret etti.

Deniz Feneri Derneği´ni dün Kırım Özerk Cumhuriyeti´nde faaliyet gösteren Emel Sivil Toplum Kuruluşu Al-Araid´den yetkililer ziyaret etti. Kırım´da faaliyet yapan Al-Araid Derneği yetkililerine Deniz Feneri adına İletişim Koordinatörü Recep Koçak ev sahipliği yaptı. Misafir kuruluş, bu zamana kadar Genç Yetiştirme ve Yurtseverlik Kampı, geliri düşük olan köy sakinlerine çapa makinası ve su pompası, çocuk oyun parklarının kurulması, geliri düşük ailelere büyük baş hayvan desteği ve İslam´a dair kitapların Tatar diline tercüme edilmesi gibi projeler hayata geçirmiş. Konuklarımızla yapılan görüşmede, beraber yapılabilecek ortak projeler üzerine konuşuldu. Kendilerine derneğimiz tanıtıldı ve faaliyetlerimiz anlatıldı. Çay ikramı ve sıcak sohbetin ardından misafirlerimiz genel merkezimizden ayrıldılar.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.