Konya'da Yüzleri Güldürüyoruz | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Konya'da Yüzleri Güldürüyoruz
06-03-2015
Konya'da Yüzleri Güldürüyoruz

Konya'da Yüzleri Güldürüyoruz

Deniz Feneri, yeni yardımlarıyla Konyalı ihtiyaç sahiplerinin yanında.

Deniz Feneri Derneği, Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği gıda, eğitim, sağlık, barınma alanlarındaki projeleriyle; kurduğu misafirhaneler, aşevleri, giyim mağazaları, yürüttüğü meslek edindirme programları ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.


Deniz Feneri, yeni yardımlarıyla Konyalı ihtiyaç sahiplerinin yanında. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Deniz Feneri Derneği Ankara Şubesi Koordinatörü Hamit Kunt şunları söyledi:
 

“Derneğimiz kurulduğu günden bu yana şubeleri, temsilcilikleri, gönüllüleri ve bağışçılarıyla birlikte ülkemizde ve dünyada yardıma muhtaç milyonlarca insanın yüreğine sevinç koydu.
 

Derneğimiz, yoksul aileler için köy köy kasaba kasaba dolaşmaya devam ediyor. Yoksul ailelerin yaptıkları müracaatların titizlikle incelenerek yapılan araştırmalardan sonra, ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilenlere gıda, giyim, nakit, sağlık, eğitim ve barınma yardımları yapıyor.
 

Deniz Feneri Ankara Şubesi tarafından Konya il, ilçe ve köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda, giyim ve eşya yardımlarının dağıtımları devam ediyor.
 

Devam eden dağıtımlar kapsamında 130 aileye 18.305,00 TL değerinde gıda, 128 aileden 326 ferde 67.848.00 TL değerinde giysi ve 1 aileye 1.029.00 TL değerinde eşya yardımları ulaştırılmış olacak. Yapılacak insani yardımların toplam değeri 157.977.00 TL’dir. Bu vesileyle, yardım alan aileler adına bütün bağışçılarımıza teşekkür ederiz.”

 

 

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.