Kurban.denizfeneri.org.tr Açıldı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Kurban.denizfeneri.org.tr Açıldı
19-09-2012
Kurban.denizfeneri.org.tr Açıldı

Kurban.denizfeneri.org.tr Açıldı

Kurban bağışlarınızı kolayca yapabilmeniz için kurban.denizfeneri.org.tr açıldı.

Deniz Feneri Derneği hayırseverlerin kurban vekâletlerini İslami kurallara uygun olarak yerine getiriyor. Kesim sırasında Deniz Feneri görevlileri, noter ve veteriner hazır bulunuyor. Kurban etleri ülkemizin dört bir yanındaki dul, yetim ve öksüzler başta olmak üzere, Deniz Feneri tarafından yoksulluğu tespit edilmiş on binlerce aileye dağıtılıyor. Deniz Feneri'nin 2012 Kurban Organizasyonu hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz, bağışlarınızı hangi yollarla kolayca yapabileceğinizi anlatan ve 1 dakika içinde kurban bağışınızı gerçekleştirebileceğiniz kurban.denizfeneri.org.tr açıldı.

 

Deniz Feneri 2012 Kurban Organizasyonu Deniz Feneri bu yıl, Türkiye, Sudan, Bangladeş (Arakanlı mülteciler için), Nijer, Pakistan, Bosna, Somali, Filistin, Makedonya ve kurban keserek ihtiyaç sahiplerine dağıtacak. Kurban hisse bedeli Deniz Feneri kurban organizasyonunda hisse bedelini yurt içi 490 TL, yurt dışı 240 TL olarak belirledi. Kurban Kesim Bilgilendirmesi Deniz Feneri, bağışçılarını kurbanlar kesilir kesilmez sms ile, bayramı sonrasında ise kurban kesim sertifikası ile bilgilendiriyor. Deniz Feneri bağışçılarına isimlerinin okunarak kurbanlarının kesildiğini gösteren, kişiye özel kurban kesim görüntüleri de ulaştıracak. 2 Dakikada Kurban Bağışı Deniz Feneri, bağışçılarına iki dakikada kurban bağışı yapma imkânı sunuyor.

 

www.denizfeneri.org.tr adresli internet sitesinden 0212 414 60 60 no'lu çağrı merkezinden ya da 0212 510 90 90 no'lu telebağış hattından Deniz Feneri'ne kredi kartı ile 2 dakikada kurban bağışı yapmak mümkün. Hesap Numarası Vermeden Bağış Deniz Feneri, kredi kartı kullanmayan bağışçıları için de Halkbank, Türkiye Finans, Ziraat Bankası, Kuveyt Türk, Albaraka Türk, Bank Asya ve Vakıfbank şubelerinden tahsilat ekranları sayesinde kolayca bağış yapma imkânı sunuyor. Deniz Feneri'ne ayrıca Garanti, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası aracılığıyla da kurban bağışı yapılabiliyor. (Not: Bu bankalardan yapılan kurban bağışlarının dekontunu 0212 415 61 61'e fakslamak gerekiyor.) Deniz Feneri Derneği'ne, ayrıca çeşitli noktalarda açılacak tanıtım ve bağış kabul stantlarından ve dernek merkezlerinden de kurban bağışı yapılabiliyor.

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.