Kuveyt Islah Cemiyeti'ni Ağırladık

07-11-2010

Deniz Feneri ziyaret eden ülkelerden biri de Kuveyt idi. Kuveyt Islah Cemiyeti Genel Müdürü Abdullatif Haciri ve beraberindeki heyet Deniz ziyaret...

Deniz Feneri ziyaret eden ülkelerden biri de Kuveyt idi. Kuveyt Islah Cemiyeti Genel Müdürü Abdullatif Haciri ve beraberindeki heyet Deniz Feneri´ni ziyaret etti.

Deniz Feneri ziyaret eden ülkelerden biri de Kuveyt idi. Kuveyt Islah Cemiyeti Genel Müdürü Abdullatif Haciri ve beraberindeki heyet Deniz Feneri´ni ziyaret etti. 40 ülkede eğitim ve mikrokredi alanında çalışmalar yapan, çeşitli ülkelerde sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek vizyonlarını genişletmeye çalışan heyetin Türkiye´deki durağı Deniz Feneri idi. Deniz Feneri Yönetim Kurulu tarafından karşılanan heyete Deniz Feneri hakkında bilgiler verildi. Çalışma sistemi, gerçek ihtiyaç sahibini tespit etme, yardımı ulaştırma, teknolojik altyapı gibi detayları öğrenen ve lojistik merkezini gezen heyet üyeleri, Deniz Feneri´ne hayran kaldıklarını dile getirdi. Kuveyt Islah Cemiyeti Genel Müdürü Abdullatif Haciri, Deniz Feneri´ni takdir ettiklerini, yakından tanıyınca hayranlıklarının arttığını söyleyerek karşılıklı işbirliği temennisi vurgusu yaptı.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam