Kuveyt Islah Cemiyeti'ni Ağırladık | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Kuveyt Islah Cemiyeti'ni Ağırladık
07-11-2010
Kuveyt Islah Cemiyeti'ni Ağırladık

Kuveyt Islah Cemiyeti'ni Ağırladık

Deniz Feneri ziyaret eden ülkelerden biri de Kuveyt idi. Kuveyt Islah Cemiyeti Genel Müdürü Abdullatif Haciri ve beraberindeki heyet Deniz ziyaret...
Deniz Feneri ziyaret eden ülkelerden biri de Kuveyt idi. Kuveyt Islah Cemiyeti Genel Müdürü Abdullatif Haciri ve beraberindeki heyet Deniz Feneri´ni ziyaret etti.

Deniz Feneri ziyaret eden ülkelerden biri de Kuveyt idi. Kuveyt Islah Cemiyeti Genel Müdürü Abdullatif Haciri ve beraberindeki heyet Deniz Feneri´ni ziyaret etti. 40 ülkede eğitim ve mikrokredi alanında çalışmalar yapan, çeşitli ülkelerde sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek vizyonlarını genişletmeye çalışan heyetin Türkiye´deki durağı Deniz Feneri idi. Deniz Feneri Yönetim Kurulu tarafından karşılanan heyete Deniz Feneri hakkında bilgiler verildi. Çalışma sistemi, gerçek ihtiyaç sahibini tespit etme, yardımı ulaştırma, teknolojik altyapı gibi detayları öğrenen ve lojistik merkezini gezen heyet üyeleri, Deniz Feneri´ne hayran kaldıklarını dile getirdi. Kuveyt Islah Cemiyeti Genel Müdürü Abdullatif Haciri, Deniz Feneri´ni takdir ettiklerini, yakından tanıyınca hayranlıklarının arttığını söyleyerek karşılıklı işbirliği temennisi vurgusu yaptı.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.