Lübnan´dan Misafirlerimiz Vardı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Lübnan´dan Misafirlerimiz Vardı
29-11-2013
Lübnan´dan Misafirlerimiz Vardı

Lübnan´dan Misafirlerimiz Vardı

Lübnan´ın Güney Kesiminde yer alan Akkar Bölgesi´nde faaliyet gösteren Es-Sika Derneği Başkanı ve Akkar Belediye Başkanı´nın da heyet...
Lübnan´ın Güney Kesiminde yer alan Akkar Bölgesi´nde faaliyet gösteren Es-Sika Derneği Başkanı ve Akkar Belediye Başkanı´nın da içinde bulunduğu heyet Derneğimizi ziyaret etti.

Lübnan´ın Güney Kesiminde yer alan Akkar Bölgesi´nde faaliyet gösteren Es-Sika Derneği Başkanı ve Akkar Belediye Başkanı´nın da içinde bulunduğu heyet Derneğimizi ziyaret etti. Heyet, Deniz Feneri Derneği´nin Zeytinburnu´nda ki Genel Merkezi´nde, Genel Başkan Av. Mehmet Cengiz ve Genel Başkan Yardımcısı Turan Yalçın ile görüştü. Lübnan´da bulunan Suriyeli mültecilerin durumlarının konuşulduğu görüşmede, misafir heyet Deniz Feneri´nden destek talep etti. Lübnan´ın Akkar Bölgesinde yaklaşık 150 bin mülteci yaşamakta. Bu mültecilere, Lübnan devleti tarafından resmi bir destek verilmiyor. Bu sebeple buradaki Suriyelilerin ihtiyaçlarını Es-Sika Derneği karşılamaya çalışıyor. Dağlık bir bölge olan Akkar´da kışların sert geçmesi nedeniyle bölgedeki mültecilere acil destek verilmesi için Deniz Feneri´nden yardım isteyen misafir heyet, çay eşliğindeki sohbetin ardından genel merkezimizden ayrıldı.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.