Manisa Gezici Giyim Mağazamız Açıldı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Manisa Gezici Giyim Mağazamız Açıldı
19-02-2009
Manisa Gezici Giyim Mağazamız Açıldı

Manisa Gezici Giyim Mağazamız Açıldı

Yüzyılın İyilik Hareketi Deniz Feneri Derneği, ihtiyaç sahibi kişilerin kendi zevk ve beğenisine göre giyineceği ücretsiz giyim açmaya ...
Yüzyılın İyilik Hareketi Deniz Feneri Derneği, ihtiyaç sahibi kişilerin kendi zevk ve beğenisine göre giyineceği ücretsiz giyim mağazaları açmaya devam ediyor.

Yüzyılın İyilik Hareketi Deniz Feneri Derneği, ihtiyaç sahibi kişilerin kendi zevk ve beğenisine göre giyineceği ücretsiz giyim mağazaları açmaya devam ediyor. Türkiye'de kayıtlı yardım anlayışının gelişmesine öncülük eden, ilk ISO Belgeli yardım kuruluşu olma özelliğini taşıyan Deniz Feneri 'nin Manisa Gezici Giyim Mağazası çok sayıda kişinin katılımıyla açıldı. Açılışa; Manisa Belediye Başkanı Bülent KAR, Deniz Feneri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hamit KUNT, İl Dernekler Müdürü Orhan ATÇEKEN, İş Kur il Müdür Yardımcısı Kenan ATEŞ, İl Sağlık Müdürlüğü Personel Şube Müdürü Abdülvahit ALAGÖZ ve diğer sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, gönüllüler ve ihtiyaç sahibi aileler katıldı. Yaklaşık 1 ay süresince Uzunyol Caddesinde açık kalacak olan mağazamızdan 2 bin 210 fert yeni giysileriyle ayrılacak. Yoksulluğu daha önceden yapılan sosyal incelemeler neticesinde tespit edilmiş olan ihtiyaç sahiplerinin giyineceği mağazamızda yeni başvurular da kabul edilecek. Deniz Feneri Derneği bugüne kadar Manisa'da bin 247 aileye nakit, 4 bin 600 aileye gıda, 2 bin 496 aileye giyim, 871 aileye eşya ve 32 engelliye de engelli arabası yardımında bulunmuştu.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.