HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Meteorolojiden Karamsar Tahmin
03-08-2008
Meteorolojiden Karamsar Tahmin

Meteorolojiden Karamsar Tahmin

Antalya Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Bölgesel Tahmin Merkezi, öğle saatlerinden itibaren nispeten hızını azaltan rüzgarın, saat 17.00'den...
Antalya Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Bölgesel Tahmin Merkezi, öğle saatlerinden itibaren nispeten hızını azaltan rüzgarın, saat 17.00'den sonra tekrar 30-40 kilometre hıza ulaşmasının beklendiğini bildirdi.

Antalya Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Bölgesel Tahmin Merkezi, öğle saatlerinden itibaren nispeten hızını azaltan rüzgarın, saat 17.00'den sonra tekrar 30-40 kilometre hıza ulaşmasının beklendiğini bildirdi. Yetkililer, rüzgarın yarın öğle saatlerinde yeniden bir süreliğine azalarak, yön değiştireceğini, ancak yarın akşam saatlerinde yeniden kuzeyden ve 30-40 kilometre hıza ulaşacağının tahmin edildiğini ifade ettiler. Yangın bölgesinde hava sıcaklığı yarın 39-40 derece civarında olacak. Nem oranı yarın da yüzde 10-20 arasında olacak. Bu arada, Sağırini köyü civarında rüzgarın etkisiyle hızla yayılan alevlerin, evleri yalayarak, Çardak köyüne doğru ilerlediği bildirildi. Bu arada bazı vatandaşların evlerin çatı ve duvarlarını sulayarak, alevlerden korumaya çabaladıkları, bazılarının da her an bölgeyi terk etmek üzere eşyalarını araçlara yükleyerek, bekledikleri gözlemlendi.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.