Misafirhane Yeniden Merhaba Dedi | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Misafirhane Yeniden Merhaba Dedi
09-06-2009
Misafirhane Yeniden Merhaba Dedi

Misafirhane Yeniden Merhaba Dedi

Bir süredir maddi olanaksızlıklar nedeniyle hizmet veremeyen Gevherhan Sultan Misafirhanesi oldukça hareketliydi. Misafirhanemiz, öğle yemeği ...
Bir süredir maddi olanaksızlıklar nedeniyle hizmet veremeyen Gevherhan Sultan Misafirhanesi oldukça hareketliydi. Misafirhanemiz, öğle yemeği ikramı için kapılarını açtı.

Bir süredir maddi olanaksızlıklar nedeniyle hizmet veremeyen Gevherhan Sultan Misafirhanesi oldukça hareketliydi. Misafirhanemiz, öğle yemeği ikramı için kapılarını açtı. Önce masalar avluya çıkarıldı sonra da misafirhane bayraklarla süslendi. Yemek ikramını ve davetimizi belirten afişler asıldı ve heyecanla misafirler beklendi. Misafirler belirtilen saatte gelmeye başladı. İnsana iç huzuru ve ruh dinginliği veren bir mekanda, misafirhanemizin avlusunda tavuklu pilavlarını yediler ve ayranlarını içtiler. Sonra da hem Deniz Feneri 'ne hem de bağışçılarımıza dualar ederek ayrıldılar. Deniz Feneri 'ne desteklerini, misafirhanenin tekrar açılmasına çok sevindiklerini ifade ettiler. Sizleri de bu hayra ortak olmaya, ister kendi pişirdiğiniz ister masrafını karşıladığınız yemekleri misafirhanemizde birlikte ikram etmeye davet ediyoruz. Misafirhanemiz, İstanbul dışından gelen, maddi imkansızlıkları nedeniyle kalacak yerleri olmayan yeşil kartlı hasta yakınlarını parklarda – bahçelerde ve hastanenin beton zeminlerinde yatmaktan kurtarmak, onlara kalacakları temiz bir ortam, yemek ve temizlik hizmeti vermek için 2004 yılında faaliyete geçirilmişti.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.