MÜSİAD Sektör Temsilcilerini Ağırladık | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv MÜSİAD Sektör Temsilcilerini Ağırladık
22-08-2013
MÜSİAD Sektör Temsilcilerini Ağırladık

MÜSİAD Sektör Temsilcilerini Ağırladık

Deniz Feneri Derneği Genel Merkezinde, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve MÜSİAD Bilgi Teknolojileri Sektörü Başkanı ve üyeleri ile bir araya ...
Deniz Feneri Derneği Genel Merkezinde, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve MÜSİAD Bilgi Teknolojileri Sektörü Başkanı ve üyeleri ile bir araya geldik.

Deniz Feneri Derneği Genel Merkezinde, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve MÜSİAD Bilgi Teknolojileri Sektörü Başkanı ve üyeleri ile bir araya geldik. Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı kahvaltılı toplantıda, MÜSİAD Bilgi Teknolojileri Sektörü Başkanı ve Üyelerini ağırlandık. Başkan Tuncay Dönmez, Başkan Yardımcısı Bekir Sami Nalbantoğlu, Erkut Yerici, Abdullah Fidan, Zeki Seven, Nihat Öter ve MÜSİAD Bilgi İşlem Müdürü Haldun Baklan´dan oluşan misafir grubu, kahvaltı sonrası Lojistik Merkezini gezdi. Deniz Feneri Genel Başkan Yardımcısı Turan Yalçın, Genel Sekreter Nurettin Ertemel ve İletişim Koordinatörü Recep Koçak´ın da hazır bulunduğu buluşmada, Genel Müdür Ali Karayılan, misafirlere Lojistik Merkezi ve derneğin işleyişine dair bilgiler verdi. Misafirlerimiz, çay ve kahve eşliğinde edilen sohbetin ardından Deniz Feneri Genel Merkezinden ayrıldı.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.