Şanlıurfa'da Bir Günde 2500 Kg. Et Dağıttık | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Şanlıurfa'da Bir Günde 2500 Kg. Et Dağıttık
26-01-2011
Şanlıurfa'da Bir Günde 2500 Kg. Et Dağıttık

Şanlıurfa'da Bir Günde 2500 Kg. Et Dağıttık

Deniz Feneri, Şanlıurfa´da tek tek evinde ziyaret ederek tespit ettiği ihtiyaç sahibi 500 aileye bir günde 2.500 kg. et dağıtımı ...
Deniz Feneri, Şanlıurfa´da tek tek evinde ziyaret ederek tespit ettiği ihtiyaç sahibi 500 aileye bir günde 2.500 kg. et dağıtımı gerçekleştirdi.

Yaptığı yardımlarla Türkiye´de ve dünyada milyonlarca insana umut ışığı olan Deniz Feneri Derneği, ışığını Şanlıurfa´da yaymaya devam ediyor. Deniz Feneri Derneği Şanlıurfa Temsilciliği il sınırları içinde yaşayan 500 aileye et yardımı dağıtımı gerçekleştirdi. Yardım yapılan 500 aile Deniz Feneri Derneği Şanlıurfa Temsilciliği ve gönüllüleri tarafından tek tek evlerinde ziyaret edilerek ve haklarında ayrıntılı bilgi toplanarak belirlendi. İhtiyaç sahibi ailelere 5´er kilogramlık paketler halinde ulaştırılan etlerin dağıtımı da Deniz Feneri Şanlıurfa gönüllüleri tarafından gerçekleştirildi. 25 gönüllümüzün katıldığı dağıtımlar aynı gün içinde bitirilerek etlerin zamanında ailelere teslimi sağlandı. Hayırsever bağışçılarımıza, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Deniz Feneri´ne bağışladıkları etler, Şanlıurfa gönüllülerimize tespit ve dağıtımda verdikleri destek için teşekkür ediyor, etlerini teslim alan ailelerimize de afiyet olsun diyoruz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.