Somaliden Misafirlerimiz Vardı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Somaliden Misafirlerimiz Vardı
26-11-2011
Somaliden Misafirlerimiz Vardı

Somaliden Misafirlerimiz Vardı

Sosyal İşler Eski Bakanı ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Muhammed Ali İbrahim ve Milletvekili Muhammed Yahye Deniz Feneri Derneği'ni ziyaret ...
Sosyal İşler Eski Bakanı ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Muhammed Ali İbrahim ve Milletvekili Muhammed Yahye Deniz Feneri Derneği'ni ziyaret etti.

21-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilen II. Afrika Kıtası Müslüman Ülke ve Toplulukları Dini Liderler Zirvesi'ne katılım için ülkemize gelen Sosyal İşler Eski Bakanı ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Muhammed Ali İbrahim ve Milletvekili Muhammed Yahye Deniz Feneri Derneği'ni ziyaret etti. Dernek Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz ve Genel Sekreter İbrahim Altan ile görüşen İbrahim, yardım işlerinin önemine vurgular yaparak, Somali halkına verdikleri destek için Deniz Feneri Derneği'ne teşekkürlerini iletti. Derneğin lojistik merkezi ve giyim mağazalarını gezerek çalışmalarla ilgili bilgiler alan heyet, akşam yemeğinde de Deniz Feneri Derneği yönetim kurulu üyelerinin misafiri oldu. Deniz Feneri'nin Somali'de yaptığı çalışmalarla ilgili tanıtım filmini dikkat ve beğeniyle izleyen misafirlerimizi dostane dileklerimizle uğurladık.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.