Somalili Öğrenciye Gurbetçiden Eğitim Desteği | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Somalili Öğrenciye Gurbetçiden Eğitim Desteği
21-09-2013
Somalili Öğrenciye Gurbetçiden Eğitim Desteği

Somalili Öğrenciye Gurbetçiden Eğitim Desteği

Deniz Feneri, birçok alanda yardım faaliyetleri yapan bir insani yardım kuruluşu. Yardım faaliyetlerinin düzenlendiği alanlardan biri de ...
Deniz Feneri, birçok alanda yardım faaliyetleri yapan bir insani yardım kuruluşu. Yardım faaliyetlerinin düzenlendiği alanlardan biri de eğitim.

Deniz Feneri, birçok alanda yardım faaliyetleri yapan bir insani yardım kuruluşu. Yardım faaliyetlerinin düzenlendiği alanlardan biri de eğitim. Bugüne kadar birçok öğrenciye eğitim yardımı, kalacak yer gibi konularda yardımlar yapan dernek, aynı zamanda hayırseverlerin öğrencilere destek vermesine aracılık da ediyor. Deniz Feneri´nin eğitim için kurduğu köprülerden biri de, Almanya´daki bir bağışçımızla Somalili bir öğrenci arasında kuruldu. Yaklaşık 1 yıldır Somalili öğrencinin eğitim ihtiyaçlarını karşılayan hayırseverimiz, Endüstri Mühendisliği okuyacak olan Somalili Osman´ın 4 yıl boyunca tüm eğitim masraflarını karşılayacak. Uzun yıllardır derneğimiz aracılığıyla birçok ihtiyaç sahibine yardım yapan hayırseverimize, Derneğimiz ve Somalili öğrencimiz adına teşekkür ediyoruz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.