Sosyal Dönüşüm Projelerimiz Umut Olmaya Devam Ediyor | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Sosyal Dönüşüm Projelerimiz Umut Olmaya Devam Ediyor
15-01-2008
Sosyal Dönüşüm Projelerimiz Umut Olmaya Devam Ediyor

Sosyal Dönüşüm Projelerimiz Umut Olmaya Devam Ediyor

Deniz Feneri, yurdun birçok bölgesinde bütün kapıların kendisine kapandığı hissine kapılan nice insanımıza en kritik anlarında destek ...
Deniz Feneri, yurdun birçok bölgesinde bütün kapıların kendisine kapandığı hissine kapılan nice insanımıza en kritik anlarında destek veriyor.

Yurdun birçok bölgesinde Derneğimizin Sosyal Dönüşüm Projeleri başarı ile devam ederken, bütün kapıların kendisine kapandığı hissine kapılan nice insanımızın hayatlarının en kritik noktasında Deniz Feneri ´nin verdiği destekler mutluluk saçıyor, umut oluyor. Geçtiğimiz hafta Deniz Feneri programına yansıyan ve 6 ay gibi kısa bir zamanda derneğimizin kurduğu bisiklet tamir atölyesi ile 19.000 YTL borcunu ödeyen bisikletçi Remzi´ye verilen desteğin bir benzeri Erzurum´da gerçekleşti. Erzurum´un Olur ilçesine bağlı Beğendik Köyü´nde kendi çabaları ile alabalık yetiştirmeye çalışan Zeki Aydın´a geçtiğimiz hafta Olur Kaymakamı Selim Palamut, Belediye Başkanı ve İlçe Tarım Müdürü eşliğinde bir adet Alabalık Kuluçka Makinesiteslim edildi. Kendi imkanları ile elinde kama kürek çukur açarak Alabalık yetiştirmeye çalışan Zeki Aydın ve çocuklarının neşesi görülmeye değerdi. Kuluçka Makinesi'nin teslimi sırasında konuşan Belediye Başkanı, "Siz buraya fabrika kuruyorsunuz. İlçeye bir misafirimiz geldiği zaman 100 km. uzaklıktaki Uzundere´ye gidiyorduk. Artık Olur İlçesi olarak bu nimetten yararlanacağız." dedi. Sosyal dönüşüm projeleriyle ekmek teknesine kavuşturulan vatandaşlarımızın başarı öyküleri, çevrelerindeki işsizlere de ilham kaynağı oluyor.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.