Suriyeli Bebeklere 1 Kamyon Mama | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Suriyeli Bebeklere 1 Kamyon Mama
02-02-2013
Suriyeli Bebeklere 1 Kamyon Mama

Suriyeli Bebeklere 1 Kamyon Mama

Deniz Feneri İstanbul'dan çok özel bir kamyon yola çıkardı. Kamyon Suriyeli bebekler için mama, battaniye, giysi ve diğer yardımları ...
Deniz Feneri İstanbul'dan çok özel bir kamyon yola çıkardı. Kamyon Suriyeli bebekler için mama, battaniye, giysi ve diğer yardımları taşıyor.

Deniz Feneri İstanbul'dan çok özel bir kamyon yola çıkardı. Kamyonun varış noktası Suriye İdlip. Taşıdığı malzeme ise; gözlerini dünyaya açar açmaz savaş, açlık ve sefaletle karşılaşan yavrular için bebek maması. Deniz Feneri'nin İstanbul Ümraniye'de bulunan Anadolu Lojistik Merkezi'nde özenle hazırlanan kamyonda 6.468 adet mama, giysi, battaniye ve bebeklerin ihtiyaç duyabileceği malzemeler bulunuyor. Kamyonun taşıdığı yardımın yaklaşık değeri 250.000 TL İdlip'e ulaşan kamyondaki malzemelerin dağıtımına başlandı. Dünyayı zor bir imtihan ile tanımak zorunda kalan bebeklerin hepsine dayanma gücü diliyor, afiyet olsun diyoruz. Hayırseverlerden Suriyeli bebeklere ulaştırılmak üzere mama, kıyafet, bebek bezi, bebeklerin ihtiyaç duyacağı her türlü malzeme ve bu malzemeleri alabilmek için nakit bağış bekliyoruz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.