HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Suriyeli Kardeşlerimize Ramazan Yardımları
13-04-2021
Suriyeli Kardeşlerimize Ramazan Yardımları

Suriyeli Kardeşlerimize Ramazan Yardımları

İç savaştan kaçarak sınır bölgelerde çadır kamplarda yaşayan Suriyeli kardeşlerimize Ramazan yardımlarını ulaştırıyoruz.

İç savaştan kaçarak sınır bölgelerde çadır kamplarda yaşayan Suriyeli kardeşlerimize Ramazan yardımlarını ulaştırıyoruz. Deniz Feneri Suriyeli muhacir kardeşlerimize kumanya yardımı, sıcak yemek dağıtımı, temizlik yardımı ve yetimlere bayram harçlığı yardımında bulunacak.

 

Suriyeli yetimlerin bayramda yüzlerinde tebessüme vesile olmak için; Dernek, Suriye'nin İdlib kırsalındaki yetim köyünde anneleriyle kalan 300 yetime de harçlık dağıtacak.

 

İdlib’de binlerce Suriyeli aileye gıda ve sıcak yemek dağıtımı yapacak Deniz Feneri, her türlü ihtiyacını karşıladığı Azez bölgesinde binlerce kişinin barındığı "Deniz Feneri Haremeyn, Esenler Köyü ve Ehli Şam" kampında gıda ve temizlik ürünleri dağıtacak.

 

Hayırseverlerin adak, akika ve şükür kurbanlarını ramazanda keserek ihtiyaç sahibi, dul, yetim, öksüz, fakir ve muhtaç ailelere dağıtacak olan dernek, adak kurban için yurt içi 1.400 lira, yurt dışı ise 770 lira fiyat belirledi.

 

 

 

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.