Suriyeli Kardeşlerimizi Unutmayalım | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Suriyeli Kardeşlerimizi Unutmayalım
30-08-2013
Suriyeli Kardeşlerimizi Unutmayalım

Suriyeli Kardeşlerimizi Unutmayalım

Deniz Feneri Derneği, Esed zulmünün başladığı günden bu güne geçen, üç yıllık süreç içerisinde Suriye´deki mazlumlara ve ülkemizde...
Deniz Feneri Derneği, Esed zulmünün başladığı günden bu güne geçen, üç yıllık süreç içerisinde Suriye´deki mazlumlara ve ülkemizde bulunan Suriyeli muhacirlere yaptığı yardımlarla yaraları sarmaya ve ensar olma görevini yerine getirmeye devam ediyor.

Suriye´de 3 yıldan bu yana devam eden Esed zulmünden en fazla yarayı çocuklar aldı. Bazısı yetim kaldı bazısı en acımasız şekilde katledildi. Suriye´de geçtiğimiz günlerde eşine benzerine az rastlanacak bir katliam yaşandı. Çoluk çocuk binlerce savunmasız masum insana kimyasal silahlarla saldırı yapıldı. Bu saldırılarda binlerce insan hayatını kaybetti. Türkiye üç yıldan beri olduğu gibi son olaylarda da Suriyeli mazlumların yanında yer alarak onların yarılarını sarmaya devam ediyor. Yardım kuruluşları bölgede hayırseverlerimiz adına çok önemli işler yaptı. Yardımlar hem ülkemizde bulunan Suriyeli muhacirlere hem de Suriye´nin içerisinde bulunan masumlara ulaştırılıyor. Deniz Feneri Derneği, üç yıllık süreç içerisinde Suriye´deki mazlumlara ve ülkemizde bulunan muhacirlere 20 Milyon TL´yi aşkın yardım ulaştırdı. Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Hatay ve İstanbul´da bulunan Suriyeli muhacirlere yaptığı yardımlarla yaraları sarmaya ve ensar olma görevini yerine getirmeye devam ediyor. Suriye´de şu anda yardımlarımızı bekleyen ve sahip çıkmamız gereken 1 milyon çocuk bizleri bekliyor. Evleri, aileleri ve ülkeleri perişan hale gelmiş Suriye halkına yardım ulaştırmamızda her zaman yanımızda olan hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Deniz Feneri, Suriyeli kardeşlerimizin maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamak üzere onların yanında olmayı sürdürecek.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.