TGTV'den Pakistan Halkına Yardım Çağrısı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv TGTV'den Pakistan Halkına Yardım Çağrısı
28-08-2010
TGTV'den Pakistan Halkına Yardım Çağrısı

TGTV'den Pakistan Halkına Yardım Çağrısı

Hayırsever halkımızı bir kez daha, henüz sel sularının çekilmediği, salgın hastalıklardan ölümlerin başladığı Pakistan halkına ...
Hayırsever halkımızı bir kez daha, henüz sel sularının çekilmediği, salgın hastalıklardan ölümlerin başladığı Pakistan halkına yardıma çağırıyoruz.

Tüm Türkiye Pakistan için tek yürek olmaya devam ediyor. Yardımsever halkımız, Ramazan ayında sel felaketi yaşayan Pakistan'daki kardeşleri için ele vererek ortak hareket ediyor. Pakistan için kampanya düzenlen, yardım çağrısında bulunan sivil toplum kuruluşlarına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Pek çok sivil toplum kuruluşunu çatısı altında toplayan Türkiye Gönüllü Teşekkülleri Vakfı (TGTV) da Pakistan'a yardım çağrısı yapan kuruluşlardan. TGTV çatısı altındaki kuruluşları adım adım takip ediyor ve bu kuruluşların Pakistan için attıkları her adımı internet sitesinde yayınlayarak duyuruyor. Yapılan yardım çalışmalarında Deniz Feneri ve diğer sivil toplum kuruluşlarından desteğini esirgemeyen TGTV'ye gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ediyor, hayırsever halkımızı bir kez daha, henüz sel sularının çekilmediği, salgın hastalıklardan ölümlerin başladığı Pakistan'a yardıma çağırıyoruz. Haydi siz de yardım edin. Pakistan'daki kardeşlerimiz sizin bağışlarınızla önce sağlıklarına sonra da bir nebze huzura kavuşsun.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.