TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam Ziyaretimiz | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam Ziyaretimiz
11-05-2012
TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam Ziyaretimiz

TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam Ziyaretimiz

Deniz Feneri Yönetim Kurulu, Türkiye İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı'nı (TİKA) ziyaret ederek Başkan Dr. Serdar Çam ile ...
Deniz Feneri Yönetim Kurulu, Türkiye İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı'nı (TİKA) ziyaret ederek Başkan Dr. Serdar Çam ile görüştü.

Deniz Feneri Yönetim Kurulu, Türkiye İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı'nı (TİKA) ziyaret ederek Başkan Dr. Serdar Çam ile görüştü. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından verilen takipsizlik kararını Türkiye'nin çatı kuruluşlarına ve kanaat önderlerine duyurmak için ziyaretler yapan Deniz Feneri Yönetim Kurulu bu bağlamda TİKA'yı ziyaret etti. Ankara'da TİKA Genel Merkezi'nde yapılan ziyarete Deniz Feneri Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Genel Başkan Yardımcısı Recep koçak, Genel Sekreter İbrahim Altan ve Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Yıldız katıldı. TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam'ın ev sahipliği yaptığı Deniz Feneri Yönetim Kurulu, Çam'a takipsizlik kararını anlattı. Deniz Feneri Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz ayrıca Çam'a Deniz Feneri çalışmaları hakkında da bilgi verdi. TİKA Genel Başkanı Çam'ın gözünüz aydın dilekleri ve Deniz Feneri'nin dünyada yapacağı çok iş var temennileri ile görüşme son buldu.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.