Türkiye'nin Acı Kaybı | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Türkiye'nin Acı Kaybı
29-03-2009
Türkiye'nin Acı Kaybı

Türkiye'nin Acı Kaybı

Türkiye bir değeri; bu coğrafyanın yetiştirdiği güzel bir insanı, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu elim bir ...
Türkiye bir değeri; bu coğrafyanın yetiştirdiği güzel bir insanı, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu elim bir kazada kaybetti.

Türkiye bir değeri; bu coğrafyanın yetiştirdiği güzel bir insanı, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu elim bir kazada kaybetti. Sağduyulu kişiliği ve olaylara aklıselim yaklaşımı ile Türk milletinin gönlünde taht kurmuş Yazıcıoğlu, bir süre önce Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Engin Yılmaz ve Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Koca'yı makamında ağırlamıştı. Yazıcıoğlu, 18 Aralık Perşembe günü Büyük Birlik Partisi Genel Merkez binasında gerçekleşen görüşmede, Deniz Feneri hakkında övgü dolu sözler söylemiş ve iyi dileklerini ifade etmişti. Yazıcıoğlu, uzun yıllardır ilgi ile takip ettiği Deniz Feneri 'nin çalışmalarının Türkiye'de ve dünyada örnek gösterilecek çalışmalar olduğunu vurgulayarak sözlerine başlamış, Deniz Feneri hakkında çıkan haberlerin aslının olmadığına, Almanya Deniz Feneri e.V haberleriyle Deniz Feneri 'nin bir ilgisinin bulunmadığına inandığını ifade etmiş ve Genel Başkanımız Yılmaz'dan gerçekleri her platformda insanlara anlatmasını istemişti. Yazıcıoğlu, İyilik ve yardımlaşma işinin -büyük boyutlara ulaştığında- mutlaka profesyonel yardım kuruluşları tarafından yapılması gerektiğini vurgulayarak, daha önce kendilerine yardım talebiyle başvuran aileleri Deniz Feneri 'ne yönlendirdiklerini ve takip ettiklerinde de çok kısa sürede ailelerin mağduriyetlerinin giderildiğini öğrendiklerini belirterek aileler adına derneğimize teşekkür etmişti. Yazıcıoğlu, Onca habere rağmen Deniz Feneri hakkında endişem olmadı diyerek, Bu konuda bize düşen bir görev var mı? şeklindeki sorusuyla derneğimize desteğini tekrarlamıştı ve Deniz Feneri sevenlerini mutlu etmişti. Genel Başkan Engin Yılmaz'ın medyada çıkan haberlerle ilgili bilgi vermesi ve derneğin çalışma sistemini anlatması ile devam eden görüşme, BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu'nun maalesef gerçekleştirmeye ömrünün vefa etmediği, iade-i ziyaret daveti ile son bulmuştu. Merhum Yazıcıoğlu'na Allah'tan rahmet, Büyük Birlik Partisi camiasına, O'nu kalbinde yaşatan Türk halkına ve ailesine sabırlar diliyoruz. Aynı kazada hayatını kaybeden, Yazıcıoğlu'nun kader arkadaşlarına da Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.