Umraniye Iftarında Bulustuk | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Umraniye Iftarında Bulustuk
06-08-2013
Umraniye Iftarında Bulustuk

Umraniye Iftarında Bulustuk

Ümraniye Belediyesi´nin katkılarıyla Halil İbrahim Sofrası Aşevinde gerçekleştirilen iftara, yardım alan aileler, bağışçılar ve ...
Ümraniye Belediyesi´nin katkılarıyla Halil İbrahim Sofrası Aşevinde gerçekleştirilen iftara, yardım alan aileler, bağışçılar ve gönüllüler katıldı.

Deniz Feneri İstanbul´da yardım alanı, gönüllüsü, bağışçısı ve tüm sevenleriyle aynı iftar sofrasında bir kez daha buluştu. Deniz Feneri, "İftarda Buluşuyoruz" projesi kapsamında; yardım alan aileler, gönüllüler ve bağışçıları aynı sofrada bir araya getirmeye devam ediyor. Aynı sofrayı paylaşan davetliler geniş bir aile olmanın ve aynı sohbeti paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor her yıl. İftar sofralarından biri de Ümraniye´de kuruldu. Ümraniye Belediyesi´nin katkılarıyla Halil İbrahim Sofrası Aşevinde gerçekleştirilen iftara, yardım alan aileler, bağışçılar ve Deniz Feneri gönüllüleri katıldı. İftarda Deniz Feneri´nin Ramazan Ağabeyi(İbrahim Uğurlu), gelen misafirleri karşıladı. Ramazan Ağabey, yardım alan ailelerin masalarını tek tek gezerek misafirlerle hasbihâl etti. Ramazan Ağabey, iftardan sonra çocuklara çocuk kolisi ve bayram harçlığı verdi. Hediyelerle çocuklar ve aileleri ramazan sevinci daha coşkulu şekilde yaşadı.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.