HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Wen Jiabao: Kurtarma Çalışmalarına 100 bin Kişi Katılıyor
15-05-2008
Wen Jiabao: Kurtarma Çalışmalarına 100 bin Kişi Katılıyor

Wen Jiabao: Kurtarma Çalışmalarına 100 bin Kişi Katılıyor

Çin Başbakanı Wen Jiabao, şiddetli depremin ardından başlatılan arama-kurtarma ve yardım çalışmalarına şu an 100 bin kişinin söyledi. ...
Çin Başbakanı Wen Jiabao, şiddetli depremin ardından başlatılan arama-kurtarma ve yardım çalışmalarına şu an 100 bin kişinin katıldığını söyledi.

Çin Başbakanı Wen Jiabao, şiddetli depremin ardından başlatılan arama-kurtarma ve yardım çalışmalarına şu an 100 bin kişinin katıldığını söyledi. Afetle mücadele çalışmalarını yerinde yöneten Wen Jiabao, bu (14 Mayıs) sabah depremde en çok kayıp veren bölgelerden biri olan Beichuan ilçesine geldi. Yardım personelinin her ilçeye, her nahiyeye ve her köye giderek vatandaşları kurtarmak için azami çaba harcayacağını kaydeden Wen Jiabao, önceliklerinin insan kurtarmak olduğuna dikkat çekti. Depremin halkın inancını asla sarsamayacağını vurgulayan Wen Jiabao, bütün vatandaşların gönül birliği içinde ve yardımlaşarak çetin bir mücadele vermesi durumunda bu ciddi afetin üstesinden kesinlikle gelinebileceğinin altını çizdi.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.