Yardım Kuruluşu Temsilcileri İzmir’de Bir Araya Geldi | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Yardım Kuruluşu Temsilcileri İzmir’de Bir Araya Geldi
16-04-2015
Yardım Kuruluşu Temsilcileri İzmir’de Bir Araya Geldi

Yardım Kuruluşu Temsilcileri İzmir’de Bir Araya Geldi

Ülkemizde ve yurtdışında çok sayıda yardım faaliyetine ve projeye imza atarak ihtiyaç sahiplerinin gönlünde taht kuran bir grup Sivil Toplum Kuruluşu Deniz Feneri Derneği’nin ev sahipliğinde bir araya geldi.

 


Deniz Feneri Derneği Ege Temsilcisi Harun Ece buluşma ile ilgili şu açıklamayı yaptı; “Derneğimiz, yardım çalışmaları sırasında sahada zaman zaman kardeş yardım kuruluşları ile de ortak çalışmalara imza atıyor. Türkiye’nin güzide insani yardım kuruluşları özellikle de son 10 yıldır Afrika’da, Balkanlar’da, Ortadoğu’da, Uzakdoğu’da ve Türk Cumhuriyetlerinde yaptığı yardımlarla tarih yazıyor.

 


Cansuyu, Anadolu Gençlik Derneği, İlim Yayma Cemiyeti, İHH, Beşir Derneği, Kestane Pazarı Fidan Eğitim Kurumları Derneği , Kestane Pazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ve İnsan-Der  gibi yardım kuruluşlarının İzmir temsilcilerinin buluşmasına bugün Deniz Feneri Derneği Ege Temsilciliğimizde ev sahipliği yaptık. Yapılan toplantıda tüm yardım kuruluşları “yoksulluk” alanında yaptıkları çalışmaları anlattı. Birlikte neler yapabileceklerimizi konuştuk. Bu toplantılara önümüzdeki dönemde de devam edilmesi temennisi dile getirildi.

 


Deniz Feneri Ege Temsilciliği olarak iyilik hareketlerinin temsilcileri misafir etmekten onur duyduk. Deniz Feneri Ege Temsilciliği, tüm bölgede yaşayan yoksul ailelerimiz için köy köy, kasaba kasaba dolaşmaya devam edecek.”

Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.