HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Arşiv Yazıcıoğlu: Deniz Feneri hakkında endişem olmadı
21-12-2008
Yazıcıoğlu: Deniz Feneri hakkında endişem olmadı

Yazıcıoğlu: Deniz Feneri hakkında endişem olmadı

Yazıcıoğlu, uzun yıllardır ilgi ile takip ettiği Deniz Feneri'nin çalışmalarının Türkiye'de ve Dünya'da örnek gösterilecek olduğunu ...
Yazıcıoğlu, uzun yıllardır ilgi ile takip ettiği Deniz Feneri'nin çalışmalarının Türkiye'de ve Dünya'da örnek gösterilecek çalışmalar olduğunu vurguladı.

Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Engin Yılmaz ve Deniz Feneri Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Koca, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu ziyaret etti. Yazıcıoğlu, 18 Aralık Perşembe günü Büyük Birlik Partisi Genel Merkez binasında gerçekleşen görüşmede, Deniz Feneri hakkındaki övgü dolu sözler söyledi ve iyi dileklerini ifade etti. Yazıcıoğlu, uzun yıllardır ilgi ile takip ettiği Deniz Feneri 'nin çalışmalarının Türkiye'de ve Dünya'da örnek gösterilecek çalışmalar olduğunu vurgulayarak sözlerine başladı. Derneğimiz hakkında çıkan haberlerinin aslının olmadığına, Almanya Deniz Feneri e.V haberleriyle Deniz Feneri 'nin bir ilgisinin bulunmadığına inandığını söyleyen BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu, Genel Başkanımız Yılmaz'dan gerçekleri her platformda insanlara anlatmasını istedi. Yazıcıoğlu, İyilik ve yardımlaşma işinin büyük boyutlara ulaştığında mutlaka profesyonel yardım kuruluşları tarafından yapılması gerektiğini vurguladı. Daha önce kendilerine yardım talebiyle başvuran aileleri Deniz Feneri 'ne yönlendirdiklerini ve takip ettiklerinde de çok kısa sürede ailelerin mağduriyetlerinin giderildiğini öğrendiklerini belirterek ihtiyaç sahibi aileler adına derneğimize teşekkür etti. Onca habere rağmen Deniz Feneri hakkında endişem olmadı diyen Yazıcıoğlu, Bu konuda bize düşen bir görev var mı? şeklindeki sorusuyla derneğimize desteğini tekrarladı. Genel Başkan Engin Yılmaz'ın medyada çıkan haberlerle ilgili bilgi vermesi ve derneğin çalışma sistemini anlatması ile devam eden görüşme, BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu'nun Deniz Feneri 'ne davet edilmesiyle son buldu.
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.