Annelerimize Hediyemiz İyilik Olsun | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaKurumsalİyilik Notları Annelerimize Hediyemiz İyilik Olsun

Annelerimize Hediyemiz İyilik Olsun

Başımızın tacı, ayaklarının altında cennet olan annelerimiz için iyilik hediye edin.

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

Annelerimize iyilik hediye edelim, hem mazlumları hem de annelerimiz sevindirelim. 

 

Bizim için anneler her gün değerli ve anneler günü her gündür. Peygamber Efendimiz "cennet anaların ayakları altındadır" buyurarak dinimizde anneye/kadına verilen önemi en güzel şekilde ifade etmiştir.

 

Bilindiği gibi ülkemizde her yıl mayıs ayının ikinci pazarı Anneler Günü olarak kutlanıyor. Aslında özel bir güne de sığmaz bu sevgi ancak, gelenek halini almış bu günde bir çok kişi, annesini ya da eşini çeşitli hediyelerle mutlu eder.

 

Deniz Feneri olarak biz de bugün annenize bir iyilik hediye edin diyoruz. Hem annenizi hem de binlerce ihtiyaç sahibini sevindirin, bu günün anlamı daha farklı yaşansın.

 

Üstte verdiğimiz projelerimize tıklayarak bağış yapabilir, bu bağışı isterseniz annenize hediye edebilirsiniz. Böylece Ramazan ayının bereketine denk gelen Anneler Günü’nde bu bağışlarla binlerce mazlumu sevindirmiş olacaksınız.

 

Deniz Feneri olarak bu Ramazanı her ne kadar salgın nedeniyle buruk olarak yaşıyor olsak da ülkemizde binlerce ihtiyaç sahibine ulaşmaya devam ediyoruz. Her ay 10 bin koli gıdayı yoksullara ulaştırıyor evlerinden çıkamayan ihtiyaç sahiplerine biz gidiyoruz. Yurt dışına gidemesek de çalıştığımız partner kuruluşlar eliyle Balkanlar’dan Uzak Asya’ya, Afrika’dan Orda Doğu’ya gönül coğrafyamızın sınırları içinde kalan tüm kardeşlerimize bağışlarınızla ulaşıyoruz.

 

Gıda kolisinden adak bağışına, yetim iftarlarında su kuyusuna, Kur’an hediyesinden katarakt bağışına kadar bir çok kalemdeki projelerden birini yada bir kaçını seçip Annenize hediye edebilirsiniz.

 

Bağış yapmak istediğinizde “bu bağışı hediye edebilirsiniz” butonunu tıklayıp bağış yapılacak kişinin bilgilerini sisteme girebilirsiniz. Böylece hediye edilen kişi adına bağışın bilgisi SMS yoluyla ulaşacaktır. Bu vesileyle tüm fedakar, cefakar annelerimizin gününü kutluyoruz. 

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.