HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaKurumsalİyilik Notları Kurbanlık Hisse Fiyatları

Kurbanlık Hisse Fiyatları

Kurbanlık hisse fiyatları Deniz Feneri derneğinde oldukça uyguna gelmektedir. Alacağınız hisseler ile yoksul kardeşlerimize büyük yardımda bulunmuş olacaksınız. Her Kurban Bayramı’nda olduğu gibi bu bayramda da kurban bağışı yaparak yardıma muhtaç kimselere neşe kaynağı olacaksınız. Deniz Feneri Derneği kurbanlık seçimini özenle yapmaktadır ve tamamen İslami usullere uygun kesmektedir. Kesim sonrası paylar eşit olarak ayarlanarak yardıma muhtaç kişiler için yola çıkmaktadır.  Birlik ve beraberlik duygularının en içten hissedildiği bu bayram da yardıma muhtaç kardeşlerimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapacağınız her bağışla bir ailenin karnı doymaktadır. Bir çocuğun gözlerindeki mutluluğun sebebi olmak dünyadaki en huzur veren şeydir. Sizler de bu mutluluğa dahil olmak için kurban bağışlarınızı esirgemeyin.

 

2020 Yurt Dışı Kurban Bedeli

 

2020 Yurt İçi Kurban Bedeli

 

Kurbanlık hisse fiyatları 2020 yılında 770 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir. Kurban kesmeye vakti olmayan kimseler vekaletini bize vererek kurban görevlerini yerine getirebilirler. Yurt içi kurban bağışı ya da yurt dışı kurban bağışı yaparak istediğiniz yerdeki yoksul kardeşlerimize yardımlarınızı ulaştırabiliriz. Dünyanın her yerinde milyonlarca insan açlıkla büyük mücadele vermektedir. Bu mücadeleye destek olmak bizim için çok önemlidir. İnsanların açlık ve sefaletle boğuştuğu bu zamanlarda onları bu sıkıntılardan kurtarmak sizlerin bağışları sayesinde olmaktadır. Bu şekilde yardıma muhtaç insanlara umut ışığı olabiliyorsunuz. Kurban bağışlarınızı daha önceden tespit ettiğimiz yoksul insanlara ulaştırıyoruz.

 

Kurban Bayramı’nda durumu yerinde olan Müslümanlar durumu daha kötü olan Müslüman kardeşlerine yardım ederler. Birlik içinde geçirilen bu bayram iki tarafın da neşesiyle aydınlanır.  Kurbanlık hisse fiyatları her yıl olduğu gibi bu yılda bütçeye uygun hale getirilmiştir. Kimseyi görmezden gelmemek ve yoksul kardeşlerimize yardım etmek boynumuzun borcudur. Kurban bağışı yaparak bu kardeşlerimize ulaşabilir ve onların karınlarını doyurabilirsiniz.  Kurban Bayramı’nın en önemli noktası yoksullara yardım etmektedir ve düşenin elinden tutmaktır. Sizler de bağış yaparak bu insanlar için daha iyi bir bayram sunabilirsiniz. Bu insanların güzel bir bayram geçirmesinin nedeni sizler olun.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.