HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaKurumsalİyilik Notları Ramazan Yardımı, İstanbul

Ramazan Yardımı, İstanbul

Ramazan birlik ve beraberlik ayıdır. Yardıma muhtaç bireylere yardım etmek şarttır. Ramazan yardımı İstanbul 'da nasıl yapılmıştır bir göz atalım.

Ramazan ayında oruç tutmanın yanı sıra yoksullara da yardım etmek çok önemlidir. Ramazan ayında İstanbul'da bulunan arkadaşlarımız yardımlarınızı ihtiyacı olan bireylere ulaştırmak için çalışacaklardır. Yapılan bağışlarla kumanyalar hazırlanmaktadır ve yoksul insanlara yardım kolileri gönderilmektedir. Sizler de bağışta bulunarak bu ramazan ayında yardıma muhtaç insanlara yardım edebilirsiniz. İnsanların birçok zorlukla mücadele ettiği bu dönemde onlara yardım ederek yüklerini hafifletebilirsiniz.

 

Çoğu insan açlıkla mücadele etmektedir ve bu mücadelenin sonunda yeterli besin ihtiyacını karşılayamadığı için hastalıklara yakalanmaktadır. Yeterli durumu olmadığı için ailecek aç kalan yardıma muhtaç insanlarımız var. Bu insanlara umut olmak için sizlerin de yardımıyla hepsine ulaşmaya çalışıyoruz. Ne kadar çok gönüllü çalışma arkadaşlarımız olursa ve ne kadar çok bağış yapan vatandaşlarımız olursa daha fazla insana daha hızlı bir şekilde ulaşma imkanımız olmaktadır. Ülkemizde çoğu insanın gıda desteğine ihtiyacı vardır ve bu ihtiyaçların giderilmesi için de yeterli yardıma. Biz de sizlerin sayesinde daha fazla gıdaya ihtiyacı olan insanları tespit edip onların ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Gönüllü arkadaşlarımız arttıkça her aileye her bireye ulaşma imkanımız da artmaktadır. Deniz Feneri yıllardır sizlerin desteğiyle birçok kişiye yardım elini uzattı.

 

Ramazan Yardımı, İstanbul

 

Ne yazık ki yardım edilmesi gereken milyonlarca insan bulunmakta. Tüm yardıma muhtaç insanlara ulaşmak ise sizlerin desteğiyle gerçekleşecektir. İmkanı olan arkadaşlar gönüllü olursa çoğu insana daha çabuk ulaşma imkanı artacaktır ve ne kadar bağış yapılırsa o kadar yoksul insan açlıktan kurtulacaktır. İnsanların hayatlarına dokunmak ve onlara yardım etmek için sizler de yardım eli uzatın. Her uzattığınız yardım eli bir insanın hayatını kurtarmaktadır. Sadece ülkemizde değil tüm dünya üzerinde bulunan yoksul insanlara ulaşmak için çabalamaktayız. Gönüllü arkadaşlarımızın yardımıyla da daha fazla yere ulaşma şansımız bulunmaktadır. İnsanların hayatları ve yaşayacakları mutluluk sizlerin elinde. En güzel mutluluk yardıma muhtaç kişilere yardım ettikten sonraki mutluluktur. Sizler de bu mutluluğu yaşayın.

 

https://www.denizfeneri.org.tr/bagis/kumanya-bagisi_279/

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.