Yurt Dışı Kurbanlık Fiyatları | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaKurumsalİyilik Notları Yurt Dışı Kurbanlık Fiyatları

Yurt Dışı Kurbanlık Fiyatları

Yurt dışı kurban kurbanlık fiyatları bu sene de bağışçılar için uygun olmaktadır. Savaş ve çeşitli sıkıntılar nedeniyle açlık ve sefalet içinde yaşayan insanlar her geçen gün hayata veda etmektedir. Açlıkla mücadele ederken çeşitli hastalıklara yakalananlar yeterli güce sahip olmadıkları için ölümle burun buruna kalıyorlar. Farklı ülkelerde kıtlık çeken Müslüman kardeşlerimize elinizi uzatın. Yapacağınız bağışlar onların bayramını da çok daha güzelleştirmektedir. Bayram demek birlik, beraberlik ve mutluluk demektir. Bu mutluluğa onların da dahil olabilmesi için desteklerinizi esirgemeyin. Kurban bağışlarınız her zaman en ihtiyacı olan kimselere özenle ulaştırılmaktadır. Kurban kesimleri tamamen usulüne uygun yapılarak eşit olarak dağıtılmaktadır.

 

Yurt Dışı Kurbanlık Fiyatları 2020 yılında 770 TL, Suriye için 1.400 TL, Yemen için 1.100 TL ve Filistin için de 2.000 TL olarak belirlenmiştir Durumu müsait olan kimselerin yapacağı bağışlar ile yoksulun evi et görmektedir. Bu insanlara yardım etmek sizler için de büyük mutluluk kaynağı olacaktır.  Birçok insanın günü geçirecek yemekleri dahi yok. Gönüllü arkadaşlarımızla yaptığınız bağışları ihtiyacı olanlara hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Deniz Feneri yıllardır insanların hayatlarına dokunabilmek için büyük çaba sarf etmektedir.  Bu çabaların sonucunda milyonlarca insana yardım ulaştırarak amacını gerçekleştirmeye karalı adımlarla devam etmektedir.  Kurban insanların kalbini Allah’a daha çok yakınlaştırır ve huzurla dolmasını sağlar. Kurban ibadetini yerine getirmek isteyen fakat buna vakit bulamayan ya da kurban kesme tecrübesi olmayan Müslümanlar kurban bağışı yaparak vazifelerini yerine getirebilirler.

 

 Yurt Dışı Kurbanlık Fiyatları günümüzde kurban kesecek kimselerin bütçelerine uygun olmaktadır. Bu sayede kurban kesmek isteyip de kendisi kesemeyen Müslümanlar kurban bağışı yaparak vazifelerini yerine getirebilir. Kurban bağışı Müslümanlar için çok önemli ibadetlerden birisidir. Bu ibadeti yerine getirebilenler ruhani bir huzura kavuşmaktadır. İnsanlara yardım etmenin mutluluğu ile yaşamaktadır. Yoksul insanların kalplerine dokunmak bir insan için en huzur verici şeylerden birisidir. Sizler de kurban bağışı yaparak bu insanların mutluluklarını paylaşabilir ve onlar için iyi bir bayram geçmesini sağlayabilirsiniz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.