HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaKurumsalİyilik Notları Yurt İçi Kurbanlık Fiyatları

Yurt İçi Kurbanlık Fiyatları

Bu sene de hisse sahibi olmak isteyenler için Yurt İçi Kurbanlık Fiyatları belli oldu. Her sene yaptığınız kurban bağışları ile zor durumlardan geçen yardıma muhtaç kişilere yardım ediyoruz. Yardımlarınız sayesinde birçok insanın yaşamlarına dahil oluyoruz. Deniz Feneri Derneği uzun yıllardır yaptığı çalışmalarla milyonlar insana yardımlarınızı ulaştırmıştır. İnsani yardımları aksatılmadan düzenli ve istikrarlı bir şekilde ihtiyaç sahibi ülkelere ulaştırırken, yaşanan ani doğal afet veya insanlık krizine karşı rotamızı o bölgeye çeviriyoruz. Bağışçılarımızın desteği ile birçok çocuğa ve birçok aileye yardımlarınızı ilettik. Açlıkla ve sefillikle mücadele eden bu insanlara yardımcı olmak bizim görevimizdir. Sizlerin de yardımıyla bu insanlara mücadelesinde destek oluyoruz.

 

Yurt içi kurbanlık fiyatlarını merak eden bağışçılarımıza 1.400 TL olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağışlar ile ülkemizde birçok aç insana ulaşabilir ve onların doymasını sağlayabilirsiniz. Açlıkla mücadele eden kişi sayısı gün geçtikçe daha fazla artmaktadır. Bu yüzden ne kadar bağış yaparsanız o kadar insanın bu durumdan kurtulmasına yardımcı olursunuz. Günümüzde yoksul insan sayısı tahmin edemeyeceğimiz kadar fazladır. Sizlerin yardımlarını daha önceden tespit ettiğimiz yoksul insanlara ulaştırarak yardımlarınızı iletiyoruz. Bu şekilde birçok insan sofrasında sizlerin etleriyle neşe buluyor. Bu dünyada insanlara yardım etmek çok önemlidir. Bu sayede hem iyilik yapmış olur hem de iç huzura erişmiş olursunuz. Günümüz şartlarında çoğu insan bırakın kurban kesmeyi yiyecek bir parça et bulmakta zorlanıyor. Bu yüzden bağışçılarımızın desteği büyük önem taşımaktadır.

 

Hayat şartlarının zorluğu olduğu bu dönemde garibanın elinden tutmak bir Müslüman için oldukça önemli bir vazifedir. Bu vazifeyi yerine getirerek gariban kardeşinin hayatına iyi bir dokunuş yapmış olur. Yurt içi kurbanlık fiyatları 2020 yılında oldukça uygun fiyatlara sabitlenmiştir. Bağışçılarımız kurbanlarını bize bağışlayarak yardıma muhtaç kimselere ulaşmasını sağlayabilir. Ne kadar çok bağış yapılırsa o kadar fazla yoksul insana ulaşma şansımız oluyor. Deniz Feneri Derneği, gönüllü çalışma arkadaşlarıyla birlikte dünyanın her yerine yardım ulaştırmaktadır.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.