HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler 1 Milyon Genç 1 Milyon Fidan

1 Milyon Genç 1 Milyon Fidan

TL

"1 Milyon Genç 1 Milyon Fidan" Projesi ile geleceğimizi yeniden inşa edelim.

Ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınları sonucu doğal oksijen depomuz olan ormanlarımız maalesef küle döndü. Hayvanların ve bitkilerin doğal yaşam alanları yok oldu.

 

Oksijen depomuz olan ormanlarımız, aynı zamanda iklimleri düzenleyerek yaşamın dengesini sağlar, erozyonu engelleyerek can ve mal kaybının önüne geçer. Ayrıca yer altı sularının oluşmasına katkı sağlayarak suyun varlığının korumasına yardımcı olur. Ormanlar, insanların ruh ve beden sağlığı için en yararlı mekanlardır. Deniz Feneri Derneği, faydaları saymakla bitmeyen ormanlarımızı yeniden yeşertmek için “1 Milyon Genç 1 Milyon Fidan” projesini hayata geçiriyor.

 

Toprağa ekilen her şey geleceğimize yapılan en büyük yatırımdır. Hep birlikte geleceğimizi yeniden inşa edelim. Vakit, toprağa umut ekme vakti, "1 Milyon Genç 1 Milyon Fidan" ile geleceğimizi yeniden inşa edelim.

 

Sen de bir fidan bağışı ile geleceğimize umut ol. Vakit, toprağa umut ekme vakti, “"1 Milyon Genç 1 Milyon Fidan" projesi ile geleceğimizi yeniden inşa edelim.

 

Bir fidan bağışı yapmak için 10 TL bağışta bulunabilirsiniz. SMS ile fidan bağışı yapmak için FİDAN yaz 5560’a gönder 25 TL bağışta bulun.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.