HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Abdurrehim E.

Abdurrehim E.

Abdurrehim kardeşimiz lenfoma tedavisi görmüş ve şu anda ciddi bir kalp rahatsızlığı var. Tedavileri için acil paraya ihtiyaç duyuyor. 

Sabır...

Şükürle dolu ömür yolunda,

Benden önce biz diyenlerle kol kola,

Sabır...

C/anda en zorlu sınav,

Edebi kurtuluş sonsuzlukta.

Sabır...

Kanatların varken uçamayanla yürümektir aslında.

S/öz s/özü açmış...

Ne kadar belli heyhat;

Hayat insana dair bir telaşmış.

 

 

Bursa’da ne zaman ziyaret edilecek, rapor tutulacak bir ihtiyaçlı ya da ilde yardım dağıtımı yapılacak olsa Abdurrehim kardeşimiz destek için ilk akla gelenlerdendi. Yıllarca bu güzel bu paylaştıkça çoğaltan oluşuma destek verdi ve aslında gücü, takati, imkanı olsa yine gönlü bizle.

 

Şimdi 32 yaşında olan kardeşimiz 1-2 yaşlarında yaklaşık üç yıl ağır kemoterapilerle Lenfoma tedavisi görmüş. Sonrasında hep kontrol altında geçen bir süreç. 2016’da buna bağlı kalp rahatsızlığı da başlayan Addurrehim’in şuan kalp ritmi %10 ve 4 Eylül’den beri yatırıldığı daha önce kalp pili takılan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde kalp nakli için tetkikleri yapılmakta.

 

Tek geliri 1160 lira malulen emeklilik maaşı olan ve enfeksiyon riski yüksek olduğundan geceliğine 90 lira ödemek durumunda kalan Abdurrehim;

 

 “Yıllarca birlikte gerçekten ihtiyacı olan insanların yardımına koştuğumuz “Deniz Fenerleri” gönüllü ve bağışçı kardeşlerimden tedavim ve bu süreçte 5 yaşındaki kızım ile eşimin zorda kalmaması için destek bekliyorum.” demekte hepinize selamlarını ileterek bitirdiği mektubunda. İnşallah şifa dualarımız gibi yakın zamanda desteklerimiz de ulaşacak kendisine.  

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.